Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:18




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 766 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 Chci koupit boty. Poraďte 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ak máte niekto skúsenosti s Bates M9, najlepšie s púštnou verziou, tak poskytnite mi nejaké recenzie. Lebo rozmýšľam, že či si mám kúpiť boty od BOSP (Bardejov) alebo Bates.


04 dub 2015, 21:54
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 29 zář 2012, 17:46
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
http://prabos.cz/cz/11-produkt/3-prabos ... t=1&eshop=

nebo

http://www.army-shop.cz/produkty/obuv-- ... /3738.html

mam limit zhruba do 3k tak popripade i jine boty jake by jste doporucili?

_________________
PERKS:

[Lovná zvěř] [Zkrvavené BB] [Sběratel hmyzu] [Ninja] [Velkokapacitní] [Last man standing] [Sentry] [Nával cukru] [Infiltrátor] [Ripstop by bodnul] [Taktické přebití] [Speedy Gonzales] [Pásovec] [Motostřelec] [Baby Killer] [Člen strany]


05 dub 2015, 16:41
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2014, 17:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ja mam ty Prabosy a zatim dobry,ale zalezi na co to chces.


05 dub 2015, 19:47
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 29 zář 2012, 17:46
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
airsoft + popripade nejaka tezsi prace v nejakym bordelu

_________________
PERKS:

[Lovná zvěř] [Zkrvavené BB] [Sběratel hmyzu] [Ninja] [Velkokapacitní] [Last man standing] [Sentry] [Nával cukru] [Infiltrátor] [Ripstop by bodnul] [Taktické přebití] [Speedy Gonzales] [Pásovec] [Motostřelec] [Baby Killer] [Člen strany]


05 dub 2015, 20:13
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2014, 17:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ja mam tu starsi versi prokladanou nylonem na airsoft v pohode a do bordelu nevim no.Ja je pouzivam pole louky les s detektorem kovu.


05 dub 2015, 20:54
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Prabosu bych se vyhnul obloukem... :) Já jsem teď na kzp fasoval ty nové GTX prabosy a klasickým bellevilkám se pohodlím ani nepřiblíží... :)


06 dub 2015, 10:36
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2014, 17:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Taky je dost velkej rozdil v cene tak musi bejt stejnej rozdil i v kvalite.


06 dub 2015, 12:49
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ano je rozdíl v kvalitě, svoje 790gtx jsem za víc jak rok neglobínoval a jenom čistil a pořád fungujou dobře a jsou pohodlné, prabosy budou do roka zničené... Mají zbytečně moc vrstev z kterých jsou vyrobené a ta vnější kůže je už na omak a od pohledu šmuk..
Ono celkově černé boty jsou přežitek z dob minulých... Pouštní boty mají daleko více výhod.

Tyto prabosy jsou přesný model co se teď fasuje
http://www.army-surplus.cz/detail/22796 ... ginal-nove

Jsou pohodlnější a asi i kvalitnější než dvoulitry ale americkým kanadám se to nevyrovná podohlím, kvalitou ani cenou.


06 dub 2015, 13:24
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 dub 2015, 14:51
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Já mám výbornou zkušenost s http://www.magnum-eshop.cz/magnum-boty- ... ticka-obuv

Magnum classic - výborně padnout na nohu, nepotí se v ní chodidlo, pohodlná a estecky taky ujde. Výborné dotažení tkaniček a s ponožkami taky magnum prostě dokonalý za tu cenu.

jediný co bych vytknul je celkem slabá vnější vrstva kůže. Ale boty mám rok a zatím žádný defekt na kůži ani změna vlastností boty.


24 dub 2015, 12:19
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 dub 2015, 06:36
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Redman píše:
Co já můžu doporučit tak jsou Converse stealth, cenově sou kolem 3tisíc ale komfort nošení uplně skvělej a po půl roce intenzivního nošení bez jakýkoliv údržby jediný co tak praskly na nártu v místě ohýbání ale to jen kvůli tomu že sem kašlal na údržbu. Na boku maj zip a i když sem je denně rozepínal tak pořád drží. Měl sem je v pískový barvě a budu kupovat i černý.


Nedávno jsem si taky pořídil boty converse stealth, nemůžu si je vynachválit. Zatím se mi s nimi nic nestalo a to je nosím denně :). Takže doporučuji.


28 dub 2015, 06:39
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Arnost92 píše:
Já mám výbornou zkušenost s http://www.magnum-eshop.cz/magnum-boty- ... ticka-obuv

Magnum classic - výborně padnout na nohu, nepotí se v ní chodidlo, pohodlná a estecky taky ujde. Výborné dotažení tkaniček a s ponožkami taky magnum prostě dokonalý za tu cenu.

jediný co bych vytknul je celkem slabá vnější vrstva kůže. Ale boty mám rok a zatím žádný defekt na kůži ani změna vlastností boty.


Magnumy nikdy. par let zpatky je prodavali na IDETu se slevou. ME vydrzeli asi 6 mesicu pri 3x za mesic pouziti a dost jinych lidi si na ne stezuje.


01 kvě 2015, 09:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Souhlas magnumy šmuk.
Jinak já hlásím že i přes pravidelnou péči mají nové české goráče po měsící používání ošoustanou špičku... :D Takže kvalita prabosu zůstává... :D


01 kvě 2015, 12:05
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 čer 2015, 10:00
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Nejlepší zkušenost mám s botama http://www.dolomitestore.cz/ . Opravdu se vyplatí. Nikde netlačí, perfektně drží, jsou pohodlné, odvádí vlhko, jsou funkční a tak :wink:


29 čer 2015, 10:06
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Nevíte, jestli se vyrábí i nějaké nešněrovací praktické "nazouvačky", něco jako nižší "holinky", jako nosili třeba ruští vojáci?


02 črc 2015, 15:28
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Takže potřebuju boty na cvičení, především v středoevropském prostředí, musí být tmavě hnědé/černé a dostatečně kvalitní aby mi pár let vydrželi.
Cenový limit jsem si dal 6500Kč
Vyhlídnuté mám tyhle http://www.prosportshop.cz/obuv-lowa/vo ... brown.html uvítal bych nějaké reference nebo doporučení na boty podobného ražení, prosím necpěte mi sem prabosy, magnumy a podobné věci... :)


05 srp 2015, 18:51
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
LOwa nelze udelat chybu, az an tu cenu :(


05 srp 2015, 21:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Serus. Mam na vas otazku. mozno blbu Mate niekto skusenosti s topankami doublered?
http://design.doublered.eu/sk/obchod/pr ... -desert/7/
Nechcem to na érsoft ani na túre len ako vychadzkovu obuv do mesta a pod
paci sa mi tento styl obuvy len ci neni zato skoda tolko penazi....


15 říj 2015, 15:21
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Čaute mám otázku a prípadne by to chcelo doporučenie. Sú podla vás lepšie klasické kanady (BW 2000, US bates goratex a pod.) proste štandardný tvar na ktorý sme všetci tak nejako pri kanadách zvyknutý alebo je pre vás lepšia obuv štýlu modernej taktickej obuvi (Bates M9, Magnum a pod.)

Doteraz som nosil Francúzku bojovú obuv (podobná vz.60) ale nenadchla ma ani výdržou ani pohodlnosťou, preto tento krát chcel investovať tak max do 2500 Kč (ideálne si boty vyskúšať v Brne) a ak by som šiel práve do modernej taktickej boty tak asi by som chcel Coyote / dezert farbu. Tak poraďte čo kúpiť aby boli pohodlné, dlho vydržali, občas zládli v suchu prejsť 15 cm hlboký potok a podobne ...

Vopred dík.

PS: Neviete ako su na tom tie modernejšie boty s ochranou proti prepichnutiu cez podrážku? Už sa mi podarilo v trekových botách prepichnut si podrázku a poraniť nohu a nebolo to nič moc, rád by som sa tomu do budúcna vyhol.

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


18 lis 2015, 01:20
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
čo si myslíte o takýchto botách? http://www.propom.cz/cz/e-shop/784782/c ... -span.html

Príjemná cena, odolnosť vôči prepichnutiu, odoláva vysokým teplotám atď atď ...

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


25 lis 2015, 13:03
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Má někdo zkušenost s holandskými Jungle?
http://www.armysurplus.cz/eshop/index.p ... cts_id=907

Zvažuji je pořídit ženě (protože prostě malý boty se blbě shání), tak co od toho můžu očekávat.

Případně někdo doporučení, co jako vhodnou obuv do terénu pro ženskou nohu menší velikosti - vel. 38? Cena kolem 2000 plus minus. Samozřejmě chci něco levnějšího, nemá už tolik času jezdit, jako měla dříve a kdo ví, zda příští rok nebudu muset pořizovat kanady ve velikosti 1 ;-)

Primárně to bude obuv určená na airsoft. Stačí jí něco na léto, průměrnější jaro a podzim. Celoročně použitelná bota by mě asi vyšla na majlant :-D a nemyslím si že by to využila. Má zatím staré magnumky, sloužili jí dobře, ale už jsou dost out, takže chci aby měla něco novějšího.

Ocením jakékoliv typy, já jsem třeba už několik let spokojen s praboskami 2000 zimníma, ale to mi tu každý zhejtí, a já si stejěn koupím zase nové až staré odejdou :-D Spíše tím naznačuji, že jsem přístupný jakýmkoliv návrhům.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


06 pro 2015, 15:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
zkus se podivat sem
http://airsofttc.wgz.cz/us-army-stuff-a ... stuff/boty


06 pro 2015, 18:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2015, 09:29
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Za sebe všem co by chtěli do boty něco investovat doporučím Blackhawk Desert OPS - pohodlný a odolný, ale úplně se nehodí na používání třeba na stavbu jelikož špička sice tvrdá je, ale při troše snahy jí člověk zmáčkne.

Pokud by tu někdo napsal recenzi bot Adidas GSG 9.2 budu rád, vypadají dobře, líbí se mi nápad spojení svršku kanady a spodku z tenisky.

_________________
Norské maskovaní M/98, tasmanian tiger chest rig

Heckler & Koch G28 GBB, Walther PPQ GBB


06 pro 2015, 19:19
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Adidasy super na běhání a podobné věci ale nic moc do terénu... :)


07 pro 2015, 17:01
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Zdravím bando, mám dotaz.

Poohlížím se po nové obuvi na soft, našel jsem si tyto
http://www.army-shop.cz/produkty/obuv-- ... /1115.html
Pro mě naprosto ideal (origo armadni boty, k mymu celovzoru 95 asi povinnost).

Máte je někdo? Zkušenosti, názory, nápady?

Už dva roky použivam tyhle
https://www.nordblanc.cz/unisex-boty-no ... 73999.html
nemůžu si stěžovat, naprosto super kvalita i provedeni, nicméně se mi po dvou letech v terenu dostavil nepřijemny úkaz, začal jsem díky těmhle botám trpět na palcích u nohou i přesto že mam správnou (o číslo větší) velikost.

Mám ovšem malý dotaz ohledně velikostí. Na tomhle shopu je ukazuji dle anglickych velikostí u kterych absolutně nemam paru i přes tabulky, jestli ta francouzská je ta "normalni" podle ktery cely život vybiram.
Nohu mam 44.5, mam si teda vybrat 46? (dle jejich číslování to je 11, kterou právě nemají a 10/45 se bojím abych v ní měl dostatek prostoru)

Ještě bych se rád zeptal, nevíte kde je v takove velikosti sehnat? Koukam že mají po velikost 10 a pak teprv až 13

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


05 zář 2016, 10:40
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
NoobsRush píše:
Zdravím bando, mám dotaz.

Poohlížím se po nové obuvi na soft, našel jsem si tyto
http://www.army-shop.cz/produkty/obuv-- ... /1115.html
Pro mě naprosto ideal (origo armadni boty, k mymu celovzoru 95 asi povinnost).

Máte je někdo? Zkušenosti, názory, nápady?


Osobne si myslím že s takýmito botami spokojný moc nebudeš. Je to taký Low End. Nič extra, myslím že boty čo máš teraz sú lepšie ako po čom sa pozeráš teraz. Všeobecne ak chceš pohodlné boty kúp si trekové, nie klasické kanady. Kanady sú síce robené tak aby vydržali ale nie aby boli pohodlné. Ak chceš vyzerať ako vz 95 tak ber čokolvek v čiernej a dalej nerieš. Vecsina vojakov co na to má tak si aj tak kúpi obuv podla seba lebo vedia ze z fasovaného sa nedá vykúzlit ziadny zázrak. Čo sa veľkostí tíka tak ja vojenskú a trekovú obuv kupujem tak že si tiež radšej zoberiem trošku večšie ale vecsinou max o pol čísla lebo potom mi začína už zle držať peta a robia sa mi otlaky a oderky vzadu nad petou. Každá noha je ale iná takže v tomto si to musíš sám vyskúšať a uvidíš.

Ja momentálne mám Prabos Predator GTX a som spokojný, topánky sú celkom pohodlné a odolné ale je za to daň že goratex v spodnej časti topánky neodvádza dobre vlhosť lebo je bota z vonku kol dokola opláštená kusom gumy tzn voda sa nemá odvádzať kam. Druhá vec že ísť dole schodmi alebo dole prudkým kopcom je dosť kruté lebo bota sa nepoddá a drží členok skoro jak v snowboardovej bote :-D, plus je že vyvrtnúť si v nich členok to asi chce riadného experta. Keď to vezmem kolem a kolem som spokojný a myslím si že to bola dobrá kúpa.

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


05 zář 2016, 11:13
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 23 úno 2015, 14:14
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tyhle bačkory vz. 95 jsou původně pouze vycházková obuv. Fasovali jsme je nové a na konci vojny už se do skladu nevracely. Buď jsme je mohli vyhodit nebo si je nechat. To vypovídá o kvalitě. Prostě jednorázovky.


29 zář 2016, 13:39
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Prabos, bota kterou nenos, takže asi tak. Americké pouštňáky, lowa, meindl, salomon nebo podobné, do prabosu a jiných šméček bych nešel... :)


01 říj 2016, 14:21
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Cus.

Chlapi prosím zkušenější o radu. Potřebuji primárně na podzim a sem tam i na zimu tak do -5°C víc asi ne nějaké boty na airsoft. Na léto mám org US Altama a paráda, ale na zimu či do deště jsou naprosto nepoužitelný (taky čemu sedivit když to jsou letní že :-) )

Koukal jsem na 5.11 TACLITE 8 (potřebuji jen tan verze ne černé)
http://www.511tactical.com/taclite-8-coyote-boot.html

Mám k nim dotaz, zda je někdo máte a jak je to s nepromokavostí?

Jde mě primárně o vlastnosti materiálu né o to, že to nastříkám nano stračkama, které stejně po pár minutách přestanou fungovat. Samozřejmě ale kvalitní ošetření bot je samozřejmostí.

Moc díky za rady.
(cenu neřešte mohu je mít za jinou)

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


05 říj 2016, 09:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Hladáš body na jeseň + zima a pritom posielaš boty na ktorých je v popise vyslovene napísané že sú určené pre tropické podmienky ... WFT??? Keď chceš boty na zimu kúp si niečo s goráčom ...

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


05 říj 2016, 10:46
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
promiň moc se v tom nevyznám..
tedy díky a zkusím co tohle?

http://www.magnum-eshop.cz/magnum-boty-obuv/eshop/16-1-BOTY-A-OBUV/0/5/67-MAGNUM-Cobra-8-0-Desert-takticke-boty-takticka-obuv-POSTOVNE-ZDARMA

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


05 říj 2016, 11:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 766 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz