Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:30




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Upgrade Glocku 18c od WE 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2016, 16:32
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Upgrade Glocku 18c od WE
Ahoj. Už delší dobu používám jako primárku glock 18c od WE. Není v něm žádný upgrade a střílí docela pěkně ale když ho už používám jako primárku řekl jsem si že by bylo fajn si tam strčit nějaký upgrade. Pročetl jsem si článek o upgradů IPSC zbraní a rozhodl jsem se pro: Prodlouženou hlavěn 6,03mm 240mm http://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upg ... 0mm-detail nechci nějakou 6,01mm hlavěň protože jsem se dočetl že se v nich zasekávají kuličky pokud nepoužívám maruiky. Taky jsem se rozhodl pro Hop-Up gumu (nicméně nevím jestli je kvalitní tak se vás zase ptám) http://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upg ... gbb-detail . taky jsem přemýšlel o nové gas route ale vůbec se v nich nevyznám. Nebráním se zahraničním obchodům pokud shipping nebude drahý. Vyhradil jsem si na to 2000 takže nepotřebuju nic profesionálního :D Díky za odpovědi


13 lis 2016, 17:08
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 13 srp 2012, 15:59
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Upgrade Glocku 18c od WE
6.01 hlavní se moc bát nemusíš, PDI hlavně s BLS nebo G&G kulivem bez problémů...
Delší hlaveň je lepší, protože u plynoek ti delší hlaveň zlepší přesnost a úsťovku.
(kulička je dýl v hlavni, a zbraň za ní pere plyn, trvá to dýl, než se zavře rocket valve)

Takže haveň OK, možná vzít set od WE rovnou s tlumičem (na ehobbyasia)

Hop-up gumičku rozhodně, akorát moc nevim jakou, měl jsem MapleLeaf a po 6. zásobníku se zevnitř vydřela, údajně se kvůli těmhle gumičkám musí (alspoň pro glock, co vím) kupovat hlaveň se standartním okénkem pro VSR a jiná komoru. Z nouze jsem si tam dal základní gumičku MARUI a neměl jsem zatim potřebu ji měnit.

Možná dát i novou trysku, prý u glocků praskají (mě za rok používání a cca 9 tis. kulí neprdla) Trysku brát asi nejlépe AIP, není tak drahá a je v setu s celým ústrojím (Rocket valve, pružinka,...) takže nebudeš muset moc řešit kompatibilitu.

Nakonec bych doporučil rozebrat, pořádně vyčistit, správně složit a promazat, zkontrolovat chod trysky, aby se co nejpozději odpojovala a zkusit zalaborovat s váhou kuliček (dá se docílit většího dostřelu a přesnosti s těžším kulivem)


13 lis 2016, 20:44
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Upgrade Glocku 18c od WE
240 mm je už moc dlhá môže sa ti stať že výkon naopak stratíš glocky majú menší priepust trysky ako napríklad 1911 alebo P226.
Ja osobne by som išiel do kratšej a tesnejšej hlavne z viacerých dôvodou.
Ja mám v Hi capa 5,1 114/6,00 mm dáva mi to cca 96 m/s s 0,3g BB na Propán. A používam strelivo SHOOTONE a ešte sa mi ani jedna nesekla.
Odporúčam nekupovať univerzálne hlavne (s okienkom ako na AEG).
V druhej 5.1 mám ten set ako píše kolega viššie 190/6,03mm to mi dáva 110m/s s 0,3g BB a používam ju ako sniperku mám na nej dokonca aj pištoľovú optiku.

Čo sa hop up gúm týka Maple Leaf sú najlepšie len si musíš vybrať či chceš viac dostrelu alebo presnosť a podľa toho zvoliť model hop up gumy ja mám odskúšané A+ studio sú dobré na dostrel ale už ju nekúpiš potom mám ML Delta systém a tá je dobrá na ľahšie a rýchle strely zlepšuje ich presnosť.

Čo sa trysiek týka do WE najlepšie zohnať si zosilené trysky priamo od WE montujú ich už aj do základou. WE trysky majú o niečo väčší priemer ako TM čo ti dáva väčšie prietoky a navyše ak by si chcel dať trysku od AIP musel by si meniť aj hlavu piestu.
Do novších zbraní montuje WE inovovanú hlavu piestu celo gumovú čo výrazne zlepšuje blowback.

Ešte ma napadli pružiny kladiva a vrátna pružina nedoporučujem ich meniť za tvrdšie (140 150 %). Osobne by som odporúčal set vratných pružín od UAC sú síce určené pre Hi Capa ale mám vyskúšané že pasujú aj do iných zbraní a aj do glocku.
Pružiny kladú veľmi malý odpor a rýchlo sa rozťahujú čo výrazne zlepšuje chod s podchladeným zásobníkom a aj výrazne zníži spotrebu plynu. Mne cca o 1/2.
Jediné čo potom treba spraviť je odladiť chod záveru nesmie byť nikde brzdený inak sa začne sekať.


14 lis 2016, 18:20
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2016, 16:32
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade Glocku 18c od WE
Díky moc za odpovědi. :) Nejspíše tedy půjdu do 6,03mm hlavně která je prodloužená ale jak tady píšete tak ne moc (myslím že 200mm by mohla být dobrá volba ale ještě se podívám na hobbyasia protože jsem zatím nehledal). Co se týče trysky tak bych bral tu od WE zesílenou. Ještě se chci zeptat na upgrade zásobníku, konkrétně Gas route. Je nutný? Díky moc za odpovědi. :)


14 lis 2016, 20:21
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Upgrade Glocku 18c od WE
Pokiaľ funguje tak nie ale kvalitný gas route dokáže hodne pomôcť ale nineball nekupuj mali s tým problémy nefungovali. Čo sa hlavne týka išiel by som do Nineball 130 až 140/6,00mm


14 lis 2016, 21:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz