Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:02




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Ares Amoeba AM0016,dobrá koupě? 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 kvě 2018, 20:38
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Ares Amoeba AM0016,dobrá koupě?
Ahoj chtěl bych si koupit Ares Amoeba AM0016, ale jsem na pochybách kvůli plastovému tělu, plastové hop komoře. Máte s ní někdo zkušenost? Mám na staré M4ce hlaveň v délce 410mm, myslíte,že se do této zbraně vleze tak aby nic netrčelo? A jak je na tom vůbec ares s upgrady a dostupnosti náhradních dílů? Vydrží plastové tělo i silnější pružiny? Plus jsem si takovou hurá akci pořídil tuto komoru:

https://www.actionshop.cz/hopup-komora- ... 15-m4-16-2
Neporadili by jste mi nějakou vhodnou trysku k této komoře? A bude mi vůbec sedět do výše zmíněné zbraně?:-)

Mockrát děkuji za vaše cenné rady:-)


02 kvě 2018, 20:56
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Ares Amoeba AM0016,dobrá koupě?
Nech to v základu a napíšu ti rovnou proč

- atyp gearbox
- prostor na baterku je v tubusu pažby a je totalně tragicky. Dáš tam jen miniblock lipo a nic jinyho.
- plastovy tělo to ma z toho duvodu, že tlačili na možnost qsc u M4 což je obecny problem. Vzadu to má atyp tělo právě kvůli qsc s atyp gearboxem, i tak musíš odšroubovat prvně tubus pažby
- octarms předpažbí je super, mam ho na jiny zbrani už přes rok, takže do něj ani na vnější hlaven bych vubec nešahal (zaroven je docela těžkej voser to napasovat rovně)
- atypicky uchycena spoušť
- upgradovat se to dá, nicméně vnitřek to ma už v zakladu velice kvalitni, jediny do čeho bych šahl je hlava válce a tryska, protože oboji je z plastu, jinak jak pist se zubama (full metal zuby) tak hlava pistu (plastova) kvalitní.
- do hop upu nešahat. Je navrženy dobře i když je z plastu, tisickrat lepší než ty sračky co produkuje supershooter v zastoupeni jako pbs od actionshopu. Jediny co max vyměnit je guma a hlaveň v zavislosti na požadovanym vykonu.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


04 kvě 2018, 09:06
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 kvě 2010, 13:04
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Ares Amoeba AM0016,dobrá koupě?
viewtopic.php?f=111&t=20189&hilit=ares

_________________
___
J&G - Bar-10
ARES - Amoeba [AM-016]
E&L - SBR (Platinum) [EL-A146-C]
P&J - SR25
D-Boys - AK-74SU [RK-01W]
___
WE - HI-CAPA 5.1 Dragon A
TM - Smith & Wesson M&P9


10 pro 2018, 14:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz