Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 P08 WE Tech, Umarex, KWC 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 bře 2019, 19:47
Příspěvky: 3
Nový příspěvek P08 WE Tech, Umarex, KWC
Ahoj, chtěl bych začít s airsoftem. Jsem fanda ww2 a budu chodit do kroužku, kde se chci zdokonalovat. Rád bych si pořídil P08 ale byl bych rád za Vaše rady, protože jsem narazil na tři výrobce WE Tech, Umarex, KWC. WE má plnění plynu přímo do zásobníku a Umarex ma bombičky vložené do zásobníku. Nevím, které řešení je lepší i co se výrobce týče a i dostupnost dílů pro opravy. Díky moc za info. ROP


05 bře 2019, 19:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Ahoj, ja osobne mám radšej pohon na plyn z fľaše ako na Co2 bombičky.
P-08 Je krásna zbraň, tiež by som ju mal rád v zbierke no odrádza ma že som nenašiel verziu ktorá má preukázateľne štelovateľný hop-up. S dielami to tiež asi nebude najlepšie + treba rátať že do zásobníku nevôjde veľa plynu. Ale to by ma štvalo asi najmenej.
snáď WE má regulovateľný hop up..ale to ti neviem potvrdiť na 100%. ale ja sa s We moc nekamarátim.

EDIT : Takže čo som zbežne pozrel tak p.08 od WE má reguľovatelný hop-up. tie prvé sa mi zdá že mali fix. Taktiež na We zohnať nejaké náhradné diely, takže tu by som sa asi fakt priklonil k WE. aj keď spracovanie majú ostatní výrobcovia lepšie.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 bře 2019, 17:29
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Pokiaľ s tym chceš aj reálne strieľať tak ti P08 neodporúčame je to skôr zberateľsky kúsok. WE je lepšia značka ako KWC ale obe trpia problemami a nedajú sa používať na tréning streľby. V obmedzenom režime na terčovú streľbu ale väčšina WE a KWC nie je schopná na 10m sustrelu pod 15 cm čo je nepoužitelné.
Ak chceš niečo na streľbu doporučujem
1911,Hi Caps,glock 17, XDM,PX4,M9 buď KJW alebo WE na vsetky tieto zbrane existujú upgrade ktorý zlepšuje spoľahlivosť vlastnosti zbrane.
VFC má ešte nejaké použiteľné ale na názov si teraz nespomeniem.
Inak ja sa venujem okrem klasickeho airsoftu aj športovej streľbe s airsoftovych pistolí mam ich funkčných cez 10 kusov tak ak by ta ešte niečo zaujímalo kľudne napíš.


06 bře 2019, 20:36
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 bře 2019, 19:47
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Dík moc za rady a info, no tu P08 bych si rád pořídil, protože se od malička zajímám vše okolo ww2 s tátou prolézáme pohraniční opevnění, tak bych jí měl rád právě proto. Chápu, že je to zbraň funkčně zastaralá. Na střelbu na terč a do airsoftového kroužku, kam budu chodit právě nevím. Zatím jsem mohl vyzkoušet jen mechanickou pušku Dragunov a s plynem nemám zkušenost. Tak ještě jednou dík za rady. ROP


07 bře 2019, 10:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Tak ono P.08 je v reále výborná zbraň na svoju dobu :-) Ale bavíme sa o jej airosftovej verzií. často trpí problémami s cyklovaním atď. Nemyslím si že by to bolo niečo čo by som nedokázal drobnými úpravami zlepšiť dotesniť atď. No ty ako vravíš si absolútny nováčik a p.08 by nebola zrovna najlepší starter gun pre teba. Ak máš rád WW2 najlepšia voľba pre začiatok bude Colt 1911 ideálne od KJW alebo momentálne by som určite skúsil a dal šancu aj G&G.
https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbr ... rna-detail
1911 je vyše 100 rokov starý koncept ktorý funguje do dnes. V airsofte to je taktiež jedna z najlepších volieb a zohnať na to úplne všetko. Jednoduchá a účelná zbraň :-)
P.08 by som si na tvojom mieste zobral možno časom do zbierky. ako vravím, ja uprednostňujem dobrú funkčnosť a dostupné riešenia..preto stále p.08 v zbierke nemám hoci sa mi veľmi páči.
Inak ak sa ti páči P.08 pozrel by som sa na tvojom mieste aj po p38. Z krabice by to mohla byť použiteľnejšia zbraň :-)
https://www.youtube.com/watch?v=xIX9QTpy1ZM

https://www.youtube.com/watch?v=TqOI7MEd9mc

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 bře 2019, 15:40
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Problémem P08 je také malá kapacita plynu a fakt, že zásobník lze vytáhnout
a vložit jen při závěru zaseknutém vzadu, což je kolikrát docela přítěž. Kvalitu obecně už rozebrali kolegové... Takže colt je jasná volba! Ten nabídne nejen styl, ale i praktičnost a spolehlivost. Tady ani WE nic nezkazí, i když zde bych dal na rady a vzal KJ. G&G je novinka, neprověřená. Vzhledově parádní, i když střelba z něj mě nějak neuchvátila. Tyhle GGčka bývají z výroby suchá, špatně promazaná, což byl nejspíš i tento případ, jinak bych se ho nebál. Ale vem to KJ :)


07 bře 2019, 21:50
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 bře 2019, 19:47
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Tak vidím, že colt 1911 vede asi u všech. Kamarád mě ještě říkal, že by do výběru stál i za zvážení Tokarev TT33 ale to by bylo asi na nové téma a nevím kolik lidí by mělo s touto poistolí zkušenost aby mě mohl někdo poradit. Colt bude asi nej.... ale mám tu smůlu že se nejvíc zajímam v ww2 o východní a západní frontu :wink: proto bych rád zbraň tímto směrem. Ale určitě díky za všechny vaše rady musim si to promyslet mám na to asi měsíc.


09 bře 2019, 14:43
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Pre TT 33 platí to isté ako pre P08 je vhodná ako zberatelsky kus na občasné použitie nie je vhodná na športovú streľbu či tréning streľby iba ze by si si zohnal KWA ale to je skoro nemožné v EU.Ak chceš zbraň aj využívať tak 1911A1 je tvoja voľba je úplne jedno či KJW alebo WE majú viac menej rovnaké neduhy a treba rovnaký upgrade.
Zásobníky si kúp originál TM rovno tým odstraniš niekoľko neduhov


09 bře 2019, 21:36
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: P08 WE Tech, Umarex, KWC
Mám WE glock 17, HopUP Maple Leaf, Gumička Maple Leaf, hlaveň 6.03, ICE PICK GBB GOLDEN, vypouštěcí ventilky s větším průtokem plynu, mírně natažené pružinky závěru i nabíjecí komory protože zesílené jsou už moc silné, kovovou spoušť. Ještě čekám až bude skladem CNC tryska.
Přesnost zbraně na 10 metrů je 3cm rozptyl, jistý dostřel 35 metrů s rozptylem do 30cm, možný dostřel (doplachtění) s nejistotou zasažení cíle 50m.
Jen pro střílení na terč doporučuji, minimalizovat Bolwback efekt a přidat kolimátor a použít originál vypouštěcí ventilky protože nepotřebuješ aby to střílelo bůh ví kam, ale aby jsi trefil terč.
V mém složení s greengas podle teploty zásobníku a nastavení hopup 100-136m/s
A pozor, přítlačná pružinka HopUp Maple Leaf je občas z výroby příliš ohnutá, tedy nemá přesně 90° a střílí to pak za roh, dá se za pomoci slabých kleštiček srovnat.
A nekupovat originál WE tlumič s prodlouženou hlavní, kříží se to a nechce se vracet závěr, funguje dobře na jiných typech pistolí, nebo ho použít bez prodloužené hlavně ale to přidá jen designový efekt.
Takže bych ti doporučil dvě zbraně, jednu na válku, druhou na střílení v kroužku, přičemž na to terčové střílení bych šel do Plynu tedy plyn v zásobníku, nejspíš WE nebo TM a především koukal na co nejdelší hlaveň která je základem pro přesnost. Bombičky jsou CO2 a to je velmi nestabilní podle teplot a podle tlaku v bombičce, jinak řečeno nikdy to nestřílí stejně.
PS: nově zjištěno, tlumič nezpůsobuje drhnutí závěru, ale chybná výroba vnější hlavně, její zakončení není v kolmé ose a při dotažení tlumiče dojde k jeho vyosení a následnému drhnutí vnitřní hlavně o vnitřek tlumiče , závada lehce odstranitelná i pouhým pilníkem. Výsledný efekt dlouhé hlavně při aktuálním výkonu tedy očekávám + 10-12m/s


09 srp 2019, 15:56
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz