Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:07




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
 MP7 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 05 zář 2019, 16:26
Příspěvky: 9
Nový příspěvek MP7
Ahojte chcel by som sa opýtať ktorá značka (výrobca) je najlepšia na zbraň MP7? Cena asi tak do250€ +- Všade nachádzam výrobcu Umarex ale známi mi povedal, že to je shit výrobca. Preto by som rád viac názorov.


05 zář 2019, 19:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: MP7
MP7 Umarex bude najpravdepodobnejšie od výrobcu VFC.
Niečo o nej tuna
http://airsoft.cz/plynovky/umarex-hk-mp7-a1

Z krabice bude najlepšou voľbou za mňa MP7 od Tokyo Marui, no tá ide okolo tých 300-350€

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


05 zář 2019, 21:34
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: MP7
Docela by mně zajímalo, co vede lidi k nákupu takové zbraně, hlaveň dlouhá jak u pistole , výkon stejný jak u pistole, malej zásobník a je to větší a hůř skladný jak ta pistole.


06 zář 2019, 03:12
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 zář 2019, 16:26
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP7
Zabudol som dodať, že chcem čisto elektriku. No a prečo MP7? Lebo chcem niečo malé kompaktné s čím sa ľahko otočím do budovy CQB a MP7 mi príde najlepšia varianta typy ako je P90,MP5, UZI, A pod. Krátke zbrane sa mi nepáčia. Mám doma M14 Socom ale do budovy moc dlhé.


06 zář 2019, 06:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: MP7
Automaticky som myslel že pozeráš po GBB verzii :D V tom prípade však naďalej platí že z krabice bude najlepšia Mp7 od TM. Byť tebou tak by som ale určite zvážil možnosť GBB.

OldMan dôvodov je mnoho. Niekto si to kúpi snáď už len preto, že to nieje pištoľ. Alebo preto že to chce. Kto chce pištoľ tak si ju predsa kúpi. To isté by sa dalo povedať aj pri ostrých PDW/SMG zbraniach a predsa majú svoj význam a využitie. Taktiež by sa dalo povedať že nechápem prečo si niekto kúpi softového DE keď Glock je kompaktnejší a praktickejší. Ide hlavne o to načo a ako to chce využívať a čo sa mu páči. Taktiež sa dajú lepšie ohádzať ako pištoľ. Má to sklopnú pažbu, dáš si tam foregrip aký ti vyhovuje, niekto má rád Eotech, niekto Aimpoint alebo Acog atď, baterka, "laser" tlmič a kadejaké blbosti. K tomu potom ťahať ako sekundárku holú pištoľ bez blbostí, dokonalá kombinácia.
Samozrejme Mp7 ako sekundárka k útočnej puške by bola už trochu blbosť a tam jednoznačne dominuje pištoľ

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 zář 2019, 14:23
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 zář 2019, 16:26
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP7
Dôvod prečo som nechcel GBB? som zo severu(Orava) je tam očosí zimnejšie ako dole na západe a bojím sa toho že by to ten plyn nevládal. Ale už som rozmýšľal nad tým že by bolo lepšie asi zainvestovať a kúpiť si dajakú kvalitku (okolo 400€) +zásobníky, neaký kolimator to by ma asi vyšlo do 500€ +-. Tak keď dám za GBB 300€ +zásobníky (jeden stojí okolo 40€ som kukal to je slušná cena) a neaký kvalitnejší kolimator tak ma to môže výjsť aj lacnejšie.


06 zář 2019, 16:41
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: MP7
cublik píše:
Dôvod prečo som nechcel GBB? som zo severu(Orava) je tam očosí zimnejšie ako dole na západe a bojím sa toho že by to ten plyn nevládal. Ale už som rozmýšľal nad tým že by bolo lepšie asi zainvestovať a kúpiť si dajakú kvalitku (okolo 400€) +zásobníky, neaký kolimator to by ma asi vyšlo do 500€ +-. Tak keď dám za GBB 300€ +zásobníky (jeden stojí okolo 40€ som kukal to je slušná cena) a neaký kvalitnejší kolimator tak ma to môže výjsť aj lacnejšie.

Dnes to už nie je problém namiesto plynu použiť stlačený vyduch a pokiaľ k tomu existuje CO2 zásobník ani hadičky ti nebude treba :)


06 zář 2019, 16:49
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 zář 2019, 16:26
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP7
myslíš HPA? neviem či je to dobre riešenie. No a ak by boli zasobníky na CO2 tak idem rozhodne do toho ale neviem či sa vyrábajú. Ale myslím, že asi máte pravdu TM je dobra značka GBB má viac FPS ako na elektrike.


06 zář 2019, 16:57
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 zář 2019, 16:26
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP7
druhá vec kde kúpim MP7 TM GBB? u nás v SK,ČR som ich nevidel.


06 zář 2019, 16:59
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: MP7
Pozri VFC aeg. Prisli s tym len pred nedavnom, tak neviem ci to niekde cz/sk zozenies.
Ma to standardne AEG diely, tak servis by nemal byt problem.


06 zář 2019, 18:03
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: MP7
cublik píše:
myslíš HPA? neviem či je to dobre riešenie. No a ak by boli zasobníky na CO2 tak idem rozhodne do toho ale neviem či sa vyrábajú. Ale myslím, že asi máte pravdu TM je dobra značka GBB má viac FPS ako na elektrike.

Neviem či si ma pochopil HPA je pre GBB top najlepšie riešenie. CO2 zase to najhoršie.
Ale existuje Proton X2 čo je vlastne HPA tank tvaru 12g CO2 bombičky a používa sa v klasických CO2 zásobníkoch čiže ti odpadajú hadičky a veľky HPA tank.


07 zář 2019, 12:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: MP7
Ten Proton X2 mi nejako unikol. Máš s tým dáku skúsenosť? Koľko rán to vie dať stabilne na jednu bombičku ak by sme sa bavili o klasickej krátkej GBB zbrani? CO2 neznášam, taktiež aj vzhľad CO2 zásobníkov, ale ak by to bolo schopné, možno by som si konečne kúpil M1 Carabine od King Arms kde ma to CO2 strašne odrádza a kurv*ť to hadicami by bolo na facku :-D

cublik mrkni aj na toto, je to výborná zbraň aj keď teda asi sa ti najviac páči MP7
https://www.commando.sk/tovar/6084/asg- ... acna-zlava

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 zář 2019, 14:48
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 zář 2019, 16:26
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP7
O Proton X2 som nepočul Airsoft hrávam iba rok a len nedávno som počul o HPA. Chcel by som vedieť keby som si kúpil GBB či mi to ten plyn vydrží. S GBB moc skúsenosť nemám do nedávna len AEG preto mi to prišlo ako lepšia varianta. Mám sekundárne Colt1911 jeden ARMY (GreenGas) a nevydržalo to vôbec ani som nevyprázdnil zásobník. Preto som si kúpil druhý od Cybergun(CO2) a stým som zatiaľ spokojný. MP9 je možno lepšia ale neviem či by som sňou dokázal hrať.


07 zář 2019, 17:15
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: MP7
cublik píše:
Zabudol som dodať, že chcem čisto elektriku. No a prečo MP7? Lebo chcem niečo malé kompaktné s čím sa ľahko otočím do budovy CQB a MP7 mi príde najlepšia varianta typy ako je P90,MP5, UZI, A pod. Krátke zbrane sa mi nepáčia. Mám doma M14 Socom ale do budovy moc dlhé.
jo tak tohle je asi jediný pochopitelný důvod, také jsem to řešil a vyhrál glock vložený do šasí karabiny s dlouhou hlavní 25cm, kdykoliv ho vyndám prohodím hlaveň a mám dvě pistole které se na akce typu pistolwars šiknou :wink:


09 zář 2019, 02:52
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: MP7
madafaka píše:
Ten Proton X2 mi nejako unikol. Máš s tým dáku skúsenosť? Koľko rán to vie dať stabilne na jednu bombičku ak by sme sa bavili o klasickej krátkej GBB zbrani? CO2 neznášam, taktiež aj vzhľad CO2 zásobníkov, ale ak by to bolo schopné, možno by som si konečne kúpil M1 Carabine od King Arms kde ma to CO2 strašne odrádza a kurv*ť to hadicami by bolo na facku :-D

cublik mrkni aj na toto, je to výborná zbraň aj keď teda asi sa ti najviac páči MP7
https://www.commando.sk/tovar/6084/asg- ... acna-zlava

Osobne ešte nie kasa je prázdna šetrím.
Proton X2 bol primárne vyvíjaný pre CO2 vzduchovky je to tuším Anglicky vynález kde sa vzduchovky hodne používajú na lov a športovú streľbu ale ak si pozrieš videa funguje aj s Arsoftkou na CO2 v princípe by mal vydržať cca ako CO2 bombička ale nakoľko vzduch má lepšie vlastnosti výkon je v priemere vyšší stabilný a výdrž o niečo vyššia. Jedinou nevýhodou je zatiaľ cena ale kto veľa strieľa náklady sa pomerne rýchlo vrátia.
Existuje aj Proton X3 čo je vlastne náhrada za 88g CO2 bombičku.

Na rýchlo som našiel napríklad toto video
https://www.youtube.com/watch?v=YitA4tNWKlM&t=80s


09 zář 2019, 08:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz