Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 lis 2019, 21:20
Příspěvky: 2
Nový příspěvek M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16
Zdravím, chystám se ke koupi AEG zbraně. Chci AR-15 s keymod předpažbím a s cenovkou max. 6000 kč. Airsoft jsem hrál asi před 15 lety a tehdy jsem vlastnil nějakou čínu M15, mám pocit že to bylo od Wellu a byl to celoplast, takže jsem v airsoftu defakto nováček a rád bych se k tomuto hobby vrátil, ale už s nějakým důstojným kvérem. Co se týče nové zbraně, mám dva favority:

- G&G CM16
https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/elektricke-dlouhe-aeg/m4-m16-sr25-416/airsoftova-zbran-cm16-srl-sportline-cerna-elektronicka-spoust-detail

- RRA SA E08 EDGE
https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/elektricke-dlouhe-aeg/m4-m16-sr25-416/airsoftova-zbran-rra-sa-e08-edge-cerna-detail

O G&G se zde na fóru něco málo píše, nicméně o modelové řadě EDGE od specny téměř nic. Samozřejmě jsem hledal i mimo tohle fórum, koukal na recenze na yt a tak nějak se nemůžu rozhodnout kterou (nebo nějakou jinou?). Vzhledově se mi víc libí verze od G&G, měl by to být taky lepší výrobce a střelba burstem je super, ale trošku mě zas odrazuje to plastový tělo. Specna je zas v celokovu, ale podle toho co jsem se dočetl, tak je to jen lepší čína. Na obou zbraních se mi ale hodně líbi to, že za tenhle peníz už nabízí v základu mosfet. Ve vnitřnostech AEG zbraní se ale nějak extra neorientuji a tak by mě zajímalo, která zbraň je lepší (nejde mi ani tak o výkon jako spíš o kvalitu provedení a kompatibilitu dílů pro případný budoucí upgrade).

Budu rád za každý názor, díky.


26 lis 2019, 22:17
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16
Do plastovýho těla bych dnes už nešel imho, GG se mi ovšem taky líbilo, ale mám podobný cenový strop jako ty.
Řeším dost podobný problém několik měsíců a došel jsem k ještě jednomu výrobci, který mě zaujal, a který splňuje i tvá kritéria plus něco navíc - Arcturus https://www.airsoftmorava.cz/podle-vyrobce/arcturus/ar15-carbine-at-ar01-cb-arcturus.html.
Založil jsem na to i téma, ale moc odpovědí jsem se nedočkal, takže po zvážení kladů a záporů jsem se rozhodl, že během prosince jej koupím a sepíšu uživatelskou recenzi postupně.

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


27 lis 2019, 10:59
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 lis 2019, 21:20
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16
Dík za odkaz, koukal jsem na to a vypadá hodně dobře. Jenom se trochu obávám jak to bude s kompatibilitou vnitřních dílů. Na netu jsem se někde dočetl že do zbraně nepasuje žádnej jinej mech, tak nevím jestli ten vnitřek nebude nějakej atyp. Nicméně zbraň za ten peníz vypadá zajímavě a budu hodně zvědavej na tvou recenzi.


27 lis 2019, 12:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16
Budem sa znova a znova opakovať.
V tejto cenovke by som bral rozhodne nejaké ARko z novšej série od King Arms. Tiež majú mosfet a vonkajšie spracovanie a materiály sú top + kompatibilita by nemala byť najmenší problém. King Arms je oproti SA trošku inde na to že cenovka je podobná.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


27 lis 2019, 14:27
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16
2 madafaka: díky za tip. hledal jsem na cz eshopech, ale KA nemají (kromě BASe, kde je to cenově trochu výš), máš tip, kde hledat prosím? případně, co víš/myslíš si o arcturus?

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


27 lis 2019, 20:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: M4 - Specna arms EDGE vs G&G CM16
Pozri napríklad na taiwangun com
Pošta je okolo 10 eur podľa hmotnosti.
Čo sa týka značky arcturus tak som si všimol dáke kúsky AR a AK od nich na trhu ale inak o nich neviem nič, zatiaľ ma to nezaujalo na toľko aby som si robil dáky hlbší prieskum takže ohľadom tohoto z mojej strany nulová skúsenosť.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


27 lis 2019, 21:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz