Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ] 
 Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 22 úno 2010, 12:39
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
cena pro výherce je dost malá, zadavatel si myslí, že si nechá zpracovat komplet grafický návrh na něco, co pak bude prodávat. Tudíž hledá někoho, kdo mu zpracuje dobrý nápad na byznys. A odměna, kterou nabízí, je tak nuzná, že to jasně zavání pokusem někoho očůrat. Sleva 10% není odměna, naopak výherce je k vybrání odměny nucen utratit své peníze. Pytlík kuliček je věc, která stojí do pětikila v prodejní ceně, o nákupce ani nemluvím. A tričko zdarma pro jeho autora - no to není cena pro výherce, to je běžná povinnost! Stejně jako výtisk knihy zdarma pro autora jejího grafického zpracování je věc tak samozřejmá, že si nikdo ani nedovolí o tom jakkoliv diskutovat.

Shrnuto a podtrženo:
nabízená odměna je nuzná až drzá.


01 zář 2010, 07:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Byznys ?? Ono provozování tohoto fora stojí nějáké peníze, a takto se aspoň náklady na jeho provoz sníží (myslím tím prodej předmětů s logem tohoto fora). Toto je dobrovolné a nikdo tě do toho nenutí. Toto nechám na vyjádření admina Zilvara (XSTB). Ten tě určitě rád poučí, jaké jsou problémy a vynaložené finance na provoz fora.

P.S.: Pokud chceš vyhrát pytel peněz a nový auto, od toho tu máš spousty jiných soutěží

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


01 zář 2010, 11:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
budo píše:
cena pro výherce je dost malá, zadavatel si myslí, že si nechá zpracovat komplet grafický návrh na něco, co pak bude prodávat. Tudíž hledá někoho, kdo mu zpracuje dobrý nápad na byznys. A odměna, kterou nabízí, je tak nuzná, že to jasně zavání pokusem někoho očůrat. Sleva 10% není odměna, naopak výherce je k vybrání odměny nucen utratit své peníze. Pytlík kuliček je věc, která stojí do pětikila v prodejní ceně, o nákupce ani nemluvím. A tričko zdarma pro jeho autora - no to není cena pro výherce, to je běžná povinnost! Stejně jako výtisk knihy zdarma pro autora jejího grafického zpracování je věc tak samozřejmá, že si nikdo ani nedovolí o tom jakkoliv diskutovat.

Shrnuto a podtrženo:
nabízená odměna je nuzná až drzá.


Podmínky soutěže jsou jasně dané, pokud se ti nelíbí máš svaté právo se nezúčastnit, držet hubu a šoupat nohama. Ono totiž to je přesně jak říká Wrtak, provoz fóra jaksi není zadarmo, admin to celé tahne ze svého a přitom se neustále snaží forum vylepšovat a rozšiřovat...ale i přesto se opět jako vždy objeví závistivý/nespokojený debil, který bude mít kecy.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 zář 2010, 12:30
Profil ICQ
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
for Budo: Jak již bylo řečeno moderátory. Provoz jakýchkoliv webových stránek není zadarmo. Pokud by tě to jinak zajímalo provoz tohoto fóra stál do dneška cca 20 000Kč( v tom je započítán hosting, domény, nákup vlastního serveru) a ani nepočítám kolik desítek hodin jsem strávil prací na stránkách.
Samozřejmě není problém zasekat fórum desítkami bannerů, z kterých by byly nějaké peníze na provoz serveru(samozřejmě by se to odvíjelo dle návštěvnosti, která by začala prudce klesat a přehlednost fóra by se vytratila). Jenže toto není mým cílem. Prodejem triček(pokud bude samozřejmě zájem) se budeme snažit hradit hosting serveru, který také není zadarmo. Z tvého příspěvku je zřejmě jasné, že asi o provozování (větších) webových stránek nemáš potuchy. Podobná i větší fóra(ať už se jedná o warez či jiná témata) nabízí trička, z kterých se následně platí provoz stránek.
Dle mého názoru by bylo nespravedlivé chtít od uživatelů návrh trička a nedat jim za to nic. Toto je alespoň malá odměna a je podle mě lepší než žádná.

Shrnuto a podtrženo:
Nikdo tě nenutí se této soutěže zúčastnit! Pokud by jsi měl ještě nějaké jiné přání či stížnosti použij PM, aby se toto téma nezahltilo OT příspěvky.


for Vitas: díky za upozornění překlepu..ano termín vyhodnocení je od 1.10. -7.10.

_________________
9.Lajdácký Průzkumný Oddíl



Obrázek


01 zář 2010, 16:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
soutěž je jistě zajímavá, ale takový offtop je že bych chtěl vidět ty náklady na provoz tohoto fóra.
tohle je dle mého naprostý vtip
- jelikož systém na kterém toto stojí je v licenci open/gl tudiž zdarma. údržba ta leda může stát čas a pokud to dotyčného baví tak je to něco zanedbatelného.
- dále tu máme design, ten je volně ke stažení a pak je tu hlavičká kde je použit voják z herní serie Battlefield a pochybuju, že tohle fórum má svolení autora.
- no a v poslední řadě tu máme placení hostingu, což mi přijde jen jako nevyužitý potenciál a naprostá nesnaha autora o nějakou nápravu a zmenšení nákladu, osobně by mě zajímala cena hostingu protože jak o tom mluvíte tak snad provoz musí stát 1000kč/měsíčně což je výsměch.
navíc by se místo dle mého zbytečných reklam na nějaké prodejny mohly využít onen prostor pro perspektivnější reklamu než jen reklamu za 1% slevy na danný obchod. můžete ji využít k nějaké dohodě se sponzoringem některého hostingu, a neříkejte že žádný takový není sám vím minimálně o dvou, a nebo zde umístit placenou reklamu kupříkladu adsense od googlu kde si za rok není klikáním problém na ten hosting vydělat.

tohle neberte jako nějakou buzeraci nebo něco takového jen chci poukázat nebo respektivě pochopit, že se tu oháníte nějakými náklady.., ale reakci na BUDA chápu jeho příspěvěk je naprosto nahlavu,
kámo nevím co si ty myslíš, že ti prodej triček může vynést navíc pochybuju, že jsou tu tisíce uživatelů co si tričko koupí to je holý nesmysl, navíc pokud jsou hoši chytří tak tričko nechají pouze navrhnout a u jistých nejmenovaných projektů si zřídí fiktivní eshop kde si zákazník koupí ono tričko s jejich návrhem jako kdyby patřilo do sortimentu toho projektu a tady admini dostanou nějakou tu korunku z prodeje.

hau domluvil jsem.

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


04 zář 2010, 15:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Longard ->

xstb píše:
Pokud by tě to jinak zajímalo provoz tohoto fóra stál do dneška cca 20 000Kč( v tom je započítán hosting, domény, nákup vlastního serveru

Tolik k tomu, kde se asi tak vzala ta poměrně vysoká částka. Stačí si přečíst příspěvek, na který reaguješ.

No a co se týče toho, že podle tebe prodej triček moc nevynese...pak je ale vše v naprostém pořádku, ne? Budova stížnost se nesla v tom smyslu, že provozovatel fóra hodlá o*ebat vítěze soutěže a sám na tom vydělat...pokud nevydělá, stížnost svého smyslu zcela postrádá.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 zář 2010, 20:07
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
jo ten prispevek ohledne tech penez jsem prehlidnul za to se omlouvam
ale tim vzkvita dalsi otazka proc vyhazujete takove zbytecne a neskutecne mnozstvi penez to mi neni jasne na co takovemuto projektu muze byt vlastni server je to vyhazovani penez

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


05 zář 2010, 13:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Aby se mohlo toto forum dále rozvíjet, tzn. nové služby a nové možnosti pro uživatele. Neděláme to kvůli sobě, ale kvůli VÁM !!

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


05 zář 2010, 13:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Longard píše:
jo ten prispevek ohledne tech penez jsem prehlidnul za to se omlouvam
ale tim vzkvita dalsi otazka proc vyhazujete takove zbytecne a neskutecne mnozstvi penez to mi neni jasne na co takovemuto projektu muze byt vlastni server je to vyhazovani penez


Viz Wrtak, doufám že nebude vadit když prozradím, že v plánu je například nabídka freehostingu pro weby airsoftových týmů či freemailu...a to by s hostingem od nějaké komerční společnosti šlo věru ztuha.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 zář 2010, 14:15
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
to je hezke, a opravdu u vetsiny klasickych provideru by to slo ztuha ale dnes uz to neni pravidlem je spousta hostingu co na tohle zazemi maji a urcite by si nevyvaloval takove prachy, jako samozrejme je to jen vase vec a interni zalezitost ja to jen nakousk ohledne toho jak se tu nekdo ohanel ohledne toho kolik se za co plati
a nevim no jestli je to stastne ci jestli to bude mit uspech, maily uz ma dnes kazdy to je zrejme nejmene vyuzivana sluzba, a hostingy leda s jinou domenou jelikoz uz airsoft-forum.cz je samo o sobe dlouhe, a to taky skoro nevyuzivana sluzba kazdy vetsinou voli styl webgarden, webzdarma a podobne, tato sluzba je i u jednoho nejmenovaneho portalu a je s vyuzivanim takrka na nule a dalsi portal ji zrusil uz uplne

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


06 zář 2010, 11:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Když si ak super a máš všechno free tak si udělaj vlastní forum a starej se oněj sem mooooooocc zvědavej jak dlouho ti vydrží nadčení po prvních 5 heckách a dalších útocích chytráku.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 zář 2010, 11:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Longard -> Tak mi najdi hosting, který by tohle umožňoval a hlavně pro tyhle účely nabízel dostatečnou diskovou kapacitu a zároveň vyšel z dlouhodobějšího hlediska levněji, než vlastní server. A jinak máš pravdu, že je to interní záležitost, ale jak máš jinak zareagovat na závistivého blbečka, který tady kolem sebe začne plivat v tom smyslu, že si majitel fóra chce na nebohých uživatelích namastit kapsu prodejem triček za pár korun. Krátká doména bude (resp. už je) a jestli považuješ za kvalitní hostingové služby webgarden či webzdarma (i když wz ještě ujde), tak to teda potěš prdel.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 zář 2010, 12:06
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Monty píše:
Když si ak super a máš všechno free tak si udělaj vlastní forum a starej se oněj sem mooooooocc zvědavej jak dlouho ti vydrží nadčení po prvních 5 heckách a dalších útocích chytráku.

to si říkáš moderátor? hamba ti podívej se jak se chováš. a jak by mi bylo po 5 hacknutích? víš houby kdo jsem a co mám za sebou, a kdo říká že třeba nějaké fórum nemám a o tom free nejdřív si přečti co píšu a pak mluv jde vidět že víš houby o čem mluvím
a nadčení? očividně ty si ho ztratil tak běž když tě to nebaví tak to nedělej

2Griffon: s tím webzdarma a tak si mě špatně pochopil jde o to že to lidi raději využívají než hostingy obdobné nabídky jako to zamýšlíš
co se týče reakce na toho usmrkance, tak jako moderátor/admin by si se měl nad něčím takovým povznést a kvalitně a slušně ho setřít takhle vyletět je zbytečné a je to o zdraví (vím co mluvím :) ).
a ohledně toho hostingu, můžu doporučit třeba takový ahosting nabízí í klasický hosting, ale i hosting pro zvláštní klienty a ceny odpovídají kvalitě, ale je to vaše věc ja pouze navázal na již zmíněný příspěvek.

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


06 zář 2010, 12:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
To máš pravdu, ale třeba to zrovna my změníme, co ty víš :wink:
No a vim, že takový hostingy existujou, ale trochu se v tomhle prostředí pohybuju a vlastní server je skutečně téměř ideální řešení :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 zář 2010, 13:03
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Longard píše:
Monty píše:
Když si ak super a máš všechno free tak si udělaj vlastní forum a starej se oněj sem mooooooocc zvědavej jak dlouho ti vydrží nadčení po prvních 5 heckách a dalších útocích chytráku.

to si říkáš moderátor? hamba ti podívej se jak se chováš. a jak by mi bylo po 5 hacknutích? víš houby kdo jsem a co mám za sebou, a kdo říká že třeba nějaké fórum nemám a o tom free nejdřív si přečti co píšu a pak mluv jde vidět že víš houby o čem mluvím
a nadčení? očividně ty si ho ztratil tak běž když tě to nebaví tak to nedělej



Stejně tak víš houby kdo sem já tak se podletoho chovej aji ty. Pokud máš problém stím jak to tu je a jak se to tu dělá tak si jdi na svoje forum a nebo mlč jak jednoduchý. Takovejch machrů co si myslely že sou nedostižní a nikdo jim nemuže napadnout jejich domény sem zažil už hodně a čeče jak se jim to stalo pak čučely jako ......

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 zář 2010, 13:34
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Musi se pocitat s tim, ze existuji jedinci, kteri maji porad nejake problemy..
Samo to vidim na shopu..

_________________
Obrázek


06 zář 2010, 13:36
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
2Monty: ty si opravdu případ, já se chovám pouze jak ty jses začal chovat ty ke mě uvědomuj si to. A opět ti připomínám, že si musíš přečíst co píšu vůbec nemám problém s tím jak to tu funguje pouze jsem se ptal a navázal sem na předchozí dotaz.
A slovo "machr" si nech, nejsem na tebe zvědavý. A nenapadnutí domény a jsem nedostižný, jde vidět, že si opět nečetl co jsem psal. Hacknutý jsme byl vícenež doskrát (je to jen o tom se umět aspoň nějak základně se bránit zbytek je na providerovi) a zkušeností taky dostatek a znova ti opakuju, že nevíš kdo jsem tak se tak podle toho chovej to neznamená, že když si modérátor a můžeš mi dát BAN neznamená, že se můžeš chovat jak se chováš.

2Griffon: to jo kdyby běželo co se plánuje může být v určitých ohledech vlastní server kvalitní řešení, ale do této doby se mi zdá nešikovné dávat tolik peněz. Každopádně, že to můžete změnit ohledně toho hostingu tu možnost samozřejmě je a držím palce.

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


06 zář 2010, 17:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Longard píše:
2Monty: ty si opravdu případ, já se chovám pouze jak ty jses začal chovat ty ke mě uvědomuj si to. A opět ti připomínám, že si musíš přečíst co píšu vůbec nemám problém s tím jak to tu funguje pouze jsem se ptal a navázal sem na předchozí dotaz.
A slovo "machr" si nech, nejsem na tebe zvědavý. A nenapadnutí domény a jsem nedostižný, jde vidět, že si opět nečetl co jsem psal. Hacknutý jsme byl vícenež doskrát (je to jen o tom se umět aspoň nějak základně se bránit zbytek je na providerovi) a zkušeností taky dostatek a znova ti opakuju, že nevíš kdo jsem tak se tak podle toho chovej to neznamená, že když si modérátor a můžeš mi dát BAN neznamená, že se můžeš chovat jak se chováš.

Uvědom si že moderátorem se tu oháníš jenom ty. To neznamená že když mám kolonku moderátor že sem nedotknutelnej. Takže osobně ty zase nevíš kdo sem já tak se podletoho chovej i ty. Tím bych to ukončil pohonily sme si trika jak sme důležitý a tím to hasne.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 zář 2010, 17:50
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
já reaguju pouze na tvůj příspěvek a chovám se zcela normálně a o že se tu oháním moderátorstvím tak to je moje chyba protože je to jiná pohádka i když se týka tohoto fóra, ale to je fuk.
A nevím co tu stale dokola opakuješ že nevím kdo jsi, mě to je úplně jedno mě jde o to jak se chováš a za koho mě tu vydáváš za nějakého neurvalého blba co nic neví neumí strká nos do toho do čeho nemá nikdy nic neudělal ani nedokázal.
Doufám že v dalším tvém příspěvku bude něco o tom že nevím kdo jsi, na to se těším začíná mě to celkem bavit

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


06 zář 2010, 17:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Soutěž o Nejlepší grafický návrh triček - Zamerovac.cz
Longard píše:
já reaguju pouze na tvůj příspěvek a chovám se zcela normálně a o že se tu oháním moderátorstvím tak to je moje chyba protože je to jiná pohádka i když se týka tohoto fóra, ale to je fuk.
A nevím co tu stale dokola opakuješ že nevím kdo jsi, mě to je úplně jedno mě jde o to jak se chováš a za koho mě tu vydáváš za nějakého neurvalého blba co nic neví neumí strká nos do toho do čeho nemá nikdy nic neudělal ani nedokázal.
Doufám že v dalším tvém příspěvku bude něco o tom že nevím kdo jsi, na to se těším začíná mě to celkem bavit

Opět s tím "nevíš kdo jsem " si začaly ty čeče to je zvláštní co?
Za blba tě tu nikod nevydává vadími že se tu navážíš do lidí co to tu udělaly a provozujou připomínkama na peníze.
No a teď už z pozice moderátora stop OT no a to platí i pro tebe Longard držet se tématu a to sou trička. Monty

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 zář 2010, 18:03
Profil
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Chtěl bych poprosit uživatele i moderátory, aby se zde trošku uklidnily. Abych uvedl vše na jistou míru. Jak jsem uváděl náklady na forum, které byly investovány do fora jsou počítány od založení fóra tj. říjen 2007 a nákup vlastního serveru, takže když se to tak vezme není to tolik.

Vlastní server nám umožní rozšířit služby a připravit různé projekty pro Vás, i když některé plánované projekty nemusejí být realizovány hned.

Pokud by jste měli nějaké otázky ohledně mé odpovědi směřujte je do PM

_________________
9.Lajdácký Průzkumný Oddíl



Obrázek


06 zář 2010, 21:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2010, 22:42
Příspěvky: 18
Bydliště: Pohořelice
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Jsem členem jiného fora které se netýká airsoftu,ale jak se tady k sobě chováte .........
Jsem trochu starší,takže mám na věc jinej náhled.Jedno ale vím .Na tričkách se vydělat nedá.Zamněstnávám 10 lidí tak vím o podnikání své.
Naše forum taky něco stálo,tak jsme se kmenoví členové složily.
Tím nechci naznačit,že to všechno musí táhnout kmenoví...
Je třeba aby přispěl každý,kdo to myslí s forem trochu vážně.


08 zář 2010, 20:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Nemohu do tohoto tématu nepřispět, protože jsem si celý web celkem oblíbil. A co já si oblíbím, tomu se snažím pomoci.
Nepasuji se do role soudce, ale snažím se vám poradit.

Na úvod bych všechny upozornil, že net přináší úplnou demokracii a každý příspěvek napsaný slušně má svou vypovídací hodnotu a je to jistá reflekce od uživatelů. Grife není dobré se hned do každého obout a už vůbec ne jej obvinit, že je závistivý/nespokojený debil. Tím se shazuješ o to víc, že jsi mod. Budo jasně uvedl, že jeho hlavní myšlenka je „malá odměna“. Stačí slušně napsat, že větší nebude.
O ostatních útocích modů ve stylu nejásáš, si …, protože já jsem…, se nebudu vůbec vyjadřovat. Měli by si sami šáhnout do svědomí, co vlastně funkce mod je a zda vytahování osobní roviny v každém druhém vlákně je ta správná cesta.

Získání peněz z invence uživatelů je zcela legitimní systém, jak si přilepšit. Bylo by vhodné pravidelné náklady přímo vypsat, aby mohli uživatelé nabídnout pomoc s jejich řešením, či aby věděli, na co jsou peníze potřeba. Kvituji adminovu snahu kroky vysvětlit, ačkoliv osobní útoky nejsou nutné. Věřím, že tu je dost uživatelů, kteří jsou schopni s optimalizací nákladů pomoci.
K těm tričkům, sám dlouhodobě podnikám a věnuji se obchodu a marketingu. Trička peníze nepřinesou, reálný přínos je až při vyšší sérii, aby se cena nažehležení snížila při přepočtu na kus, ale to by vám zase leželi peníze v zásobě triček. Druhou věcí je, že budete tlačit na cenu, aby trička byla co nejlevnější a to znamená nejhorší čínskou kvalitu, kdy trička vydrží jen pár vyprání, než se budou deformovat umístěním švů, opačná cesta znamená při malé sérii příliš vysokou cenu za kus a minimální prodeje. Soutěž bych upravil, aby uživatelé navrhli předměty, které by je oslovili a hlavně motivy, ta se dají potom různě využít. V dnešní době je toho mnohem více. Potisk můžete umístit na řadu oblečení a to přímo stylového na soft, od vojenských kšiltovek přes nášivky (mohou být vyšité, sám to užívám), dnešní battle trika až třeba po zpracování motivu do přívěsku/otvíráku na pivo vyřízlého laserem z oceli.

Abych to shrnul, chcete to dělat pro zlepšení služeb pro komunitu, tak ji přestaňte stírat, ukončete štěkání a komunitu zapojte s maximální snahou vydolovat z ní konstruktivní myšlenky. Soutěž bych rozhodně striktně neomezoval. Proč vlastně? Udělejte z toho jen období s uzávěrkou, kdo ji nestihne rovnou spadne do dalšího a dejte tomu trochu propagace a pomocné ruky. A zlepšete zadání. Už jste si dělali kalkulace na tisk? Jednobarva se liší od více barvy a ještě víc od plnobarevného motivu. Půjdete foto cestou, nebo přes sítotisk?

_________________
Legion of Blue Hills


10 zář 2010, 15:38
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 kvě 2010, 06:08
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Pro někoho jako jsem já jsou ceny dobré protože as zbraň již mám ale tak si dejte příklad:Někdo s as začíná a chtěl by levnou zbraň protože moc peněz nemá a když umí grafiku účastní se soutěže na co mu budou tyhle ceny ? když si složite všechny ty věci dohromady to by ste mohli radši dát jako cenu 1000 kuliček a as manualku v hodnotě 550-700kč věřím že by to víc potěšilo ale já jsem spokojen a účastním se :)

edit:Není to moje věc ale rád bych kdyby jste zveřejnovali kolik lidí (v číslech) se zúčastnilo.

edit2:Jo a může se to dělat na kresleném triku ?


11 zář 2010, 10:42
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Lidi... jak jednoduhé, navrhnite,pošlete, možná vyhrajte. Co se vám sakra nelíbí na kuličkach ?? :| :| Najdete je na chodníku ?? Nové a pěkně zabalené? nenajdete, takže se prostě spokojte s tím co je. V práci taky určitě vyděláváte peníze pro nikoho jineho a to s tím že dostanete jen malej podíl. (nemluvím o všech pracích, ale ve většině ano.). Dám příklad, letos jsem byl na brigádě kde jsem vyráběl ventylové konektory, za směnu tj 8 hod. jsem jich smontoval a připravil k exportu něco kolem 1000 ks, přitom v shopu jeden tenhle kousek stojí až 30 kč přitom výrobní cena nepřesáhne ani 5 kč. Přitom jsem měsíčně vydělával 7500 kč a chodil jsem Po-So.
Za týden jsem firmě vydělal něco přes 150 000 kč. Je to spravedlivé ?? není...Ale už to tak dnes chodí takže nepindejte.


12 zář 2010, 17:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
stevens -> Jenže většina lidí tady na foru (a tudíž i potenciálních účastníků) jsou lidi, co airsoft hrajou a jeden či více kvérů mají. Potom taky zbraň je osobní záležitost, každýmu sedí, hodí se a líbí se něco jinýho, takže to by taky byl problém. Kuličky využije každej...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 zář 2010, 21:03
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 31 kvě 2010, 06:08
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Však jo já jsem spokojen ale jen tak říkám že by ste dali ať si něco vyberou v shopu do 600 kč a ještě dostanou 1000 kuliček ale já nic já spokojen xD


13 zář 2010, 07:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
To jsem ještě neviděl, aby si lidi kladly podmínky soutěže. Soutěž, byla vypsána ceny byli oznámeny jak jednoduché. Pokud někdo nesouhlasí nebo se mu nelíbí ceny co byli do soutěže dány, má možnost se dané soutěže neúčastnit. V dnešní době ale jak vidno jsou lidi nenažraný a bohužel se neřídí heslem „darovanému koni na zuby nehleď “.
No a jak zde bylo psáno povyšování moderátorů? Co to má jako být? Tak buďto jsou to dráby nebo kamarádi. Jenže kamarádi nemohou adekvátně zasahovat proti škodičům.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 zář 2010, 07:46
Profil
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Diskuse - Soutěž o nejlepší grafický návrh trička
Jen abych zde přítomné ujistil a jak již zde bylo rečeno, tak na těchto tričkách se samozřejmě nedají vydělávat peníze. Tyto trička jsou pro prezentaci a pro lidi, kteří si toto fórum z nějakého pohledu oblíbily. Ve většině velkých portálů či fór jsou vlastní trička propagace určité komunity lidí. Pokud si daný člověk tričko koupí(ať se jedná o tyto trička či trička jiných stránek) nějakou malou částkou přispěje na provoz stránek. Myslím, že tento způsob podpory pro uživatele je lepší než kdyby poslal nějakou částku na účet. Ano sice by jeho celá částka šla na financování provozu stránek, ale pokud si koupí tričko(či i jiný předmět) má alespoň i on nějaký užitek z investovaných peněz.

Jak zde bylo řeceno uživatelem Ebon hand náklady na provoz fóra samozřejmě zveřejníme, ale pouze uživatelům, kteří nějak přispěli na provoz fóra.

Co se týče cen věnovaných do současné soutěže.
Tyto ceny jsou pevně stanoveny a nebudou se v současné době měnit. Budeme se snažit pro Vás připravovat i jiné zajímavé soutěže. Soutěže na jakýchkoliv stránkách mají dle mého názoru být takovým oživením pro uživatele a nabídnout jim vyhrát nějaké zajímavé věci či produkty, ale veřte, že nejsme žádná sázková kancelář, abychom si mohli dovolit výhry v řádů tisíců.

Ohledně výroby triček máme předběžné kalkulace, ale ty mohou být samozřejmě jiné, protože každý návrh bude mít jinou výslednou cenu trička, takže zatím nemohu říct jaká bude výsledná cena trička.

_________________
9.Lajdácký Průzkumný Oddíl



Obrázek


13 zář 2010, 12:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz