Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:35



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!! 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 24 pro 2010, 13:55
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
JA NEBRECIM JEN ME TO TROCHU ROZLADILO.....1 DOTAZ NA TONHLE FORU A HNED .............................. proto to uzavrete dikes


27 pro 2010, 13:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Jacob -> Toto byl případ obojího dohromady :D

Otázka 1 je možná rozumně položená, zato ale jsem na ní já sám tady na foru odpovídal už možná pětkrát. Otázka 2 je naprostá kravina, rozptyl mají zbraně, nikoliv kolimátory.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2010, 13:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
HOLMAR píše:
to je fakt uzavrete to.ale jinak jen pro upresneni ja dal 2 KONKRETNI DOTAZY

1 dotaz otevreny nebo tubusovy? co je lepsi?
2 dotaz do 10 m maji jaky rozptyl pri idealnich podminkach?( jako ze nejsem po draku a nefouka 200m/s vitr ) :mrgreen:



A ANI NA JEDEN JSEM ODPOVED NEDOSTAL ( TO JEN K TOMUHLE ŘÁDKU ..............tema o nicem priste zaloz tema s informacema ktere konkretne chces vedet............) TAK ZATIM CAU CAU A DIKY

Ok chceš odpověď ok dám ti ji
na první dotaz - noldo ti neřekne kterej je lepší každému vyhovuje něco jiného. Na krátkou zbraň jsou ale lepší menší tipy kolimátorů a ty jsou taky odevřený a zavřený. Takže zase to je na jednotlivci.
druhý dotaz-kdo má rozptil nebo co má rozptil? To si neuvedl tak nechápu na co chceš odpověď. Jako jestli má rozptil kolimátor? no tak pokud ho odpálíš výbušninou tak se ti rozptílý to je fakt. Nobo sy myslel jakej má rozptil tvoje zbraň? No a jak to jako máme vědět? Nebo se ti jednalo jakej bude mít tvoje zbraň rozpil s kolimátorem? No a to máme vědět jak? Nikde si nenapsal co máš za zbraň jaké používáš kuličky nebo jestli to není ostrá zbraň.
Takže na co chceš odpověď když si nedal možnost odpovědět?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 pro 2010, 13:31
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
no přečetl jsem si jen první článek tak mě nebijte.
musím tomu pánovi co to psal dát za pravdu, je spousta i smysluplných témat které se hned locknou jen proto že se někomu zdají buď jen špatně napsané nebo někoho prostě daná věc nezajímá !

u moderátorů by se mělo zavést že jaký koliv jejich krok by měli hlasovat alespoň 3 a všichni se shodnout !
Pls žádné kecy že vás tu je málo ( aktivita tu dost klesla )

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


27 pro 2010, 13:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
1) Není tak těžký použít funkci "Hledat".
2) Když ti to moderátor lockne, není nic jednoduššího mu napsat PM s prosbou o vysvětlení, popřípadě s prosbou o to, jak se daný dotaz položit správně, ale tohle je v pravidlech (přiznejte se, kdo je opravdu četl) a je to mnohem jednodušší než tady zakládat "zase" zbytečné téma. :roll:

_________________
IN OMNIA PARATUS


27 pro 2010, 13:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
4Vojtka: Ano, tahle by to taky šlo, ale je to strašně zdlouhavý a to bchom potom nedělali nic jinýho než hlasovali. Málo nás tu není. ale málokdy se tu objeví více jak 2 aktivní moderátoři naráz. A k té aktivitě, už jsem to tu jednou říkal. Děláme to všechno ve volném čase po práci nebo po škole. Chápu, že někteří fanatici jsou online 26 hodin denně (z moderátorů to je Griff :lol: ), ale někteří toho času zase tolik nemají. Osobně třeba já jsem rád, když se každý den stačím podívat na forum tak na hodinu a jen 1/2 času čtu nesmyslná témata nebo plná OTček. Věřím, že pak ty jako moderátor bys ses taky choval potom jinak.

4RUM: Přesně. Lidi tady hned křičí, jak jim bylo ukřivděno, ale nejsou schopní danému moderátorovi nebo komukoliv jinému napsat PM a vyřídit si to osobně. Stejně takhle šel vyřešit tenhle případ.

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


27 pro 2010, 13:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
vojtka, ukaž mi téma, které se lockne jenom proto, že moderátory daná věc nezajímá. Takováhle obvinění buďto okamžitě podlož ukázkou nějakého konkrétního případu, kde se to stalo, nebo drž hubu, protože to je ošklivá urážka celého moderátorského sboru a to já si beru osobně. A že je špatně napsané? A to jako není důvod k zamknutí? Myslíš si, že jsou tady lidé zvědaví na několikastránková témata o ničem, jejichž informační hodnota je nulová, protože jsou celá jen o tom, jak lidé tahají z autora co po nás vlastně chce?

Ad tvůj návrh - chápu, že jsi nikdy žádné forum asi nemoderoval, takže to nemůžeš vědět, ale tohleto je naprostá a úplná kravina. Už takhle žere moderování a udržování fora mnohem víc času, než by se nám líbilo, udělat z toho takovouhle byrokratickou magořinu, tak to můžem rovnou zabalit. O závažnějších věcech (jako jsou dlouhodobé bany, změny pravidel, likvidace sekcí apod.) se samozřejmě radíme a pro jejich provedení je potřeba souhlas většiny, ale kdybychom měli tímhletím způsobem rozhodovat o každém zamčeném tématu nebo uděleném varování, tak se to tu do pár týdnů totálně zhroutí.

A jak už napsal rum, není problém pokud se člověku něco nezdá napsat moderátorovi soukromou zprávu a vyřešit to s ním. Využívá toho minimum lidí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2010, 13:49
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Holmar a spol. : Vy to asi nechápete, zamknutí topicu nemusí znamenat jenom "máš smůlu", znamená to taky že už to tady dávno je. Krom toho si myslim že když to jsou moderátoři tak by tady furt měla bejt nějaká ta úcta a respekt, přece jenom jsou to osobnosti tohodle fora.

Nikdo nemá nic proti začátečníkům, ale většina z nás, předevšim to jsou starší členové, se shodne na tom, že je otravuje vysvětlovat lidem furt dokola jednu věc, vaše příspěvky jdou příkladem. Když už vám zamknou to téma, tak to je snad jasnej signál, že jste asi udělali chybu ne ? Podle pravidel máte nejdřív hledat - nahoře je čudlík Hledat a neni snad problem zkusit do něj napsat pár slov a ověřit si, že je dotaz unikátní, že to tu ještě neni. Taky by stálo za zmínku, že tady jsou obecnější témata, do kterejch to mohlo bejt napsaný spíš. Prostě dotaz má bejt co nejlíp specifikovanej.

Ty moderátoři a admin to dělaj ve volnym čase, občas se dívej na jejich aktivitu s jakou to dělaj. Nebejt nich tak to tady zkončí plný hnoje a opakujících se topiců.


27 pro 2010, 14:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Díky za podporu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2010, 14:12
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
4jirka: takovy pitomce jako si ty, kteri se opiraji o mekky tvrdy i zboznuju. Vetsiny techto lidi jsou vocasove kteri nic neumeji. To ze pro tebe je rodny jazyk podstatny, jeste neznamena ze i pro me. Kazdej neni tak skvelej jako ty.

A kdyz uz frajere tu chces psat spisovne, tak mi najdi ve slovniku slovo tvl. Ses fakt sasek, by me zajimalo jestli ovladas vsechny obory tak bravurne jako cestinu, asi ne co? Co takhle dějiny, matematika, fyzika ci jiny predmet. Mel bys vice vazit sva slova, protoze lide o kterych se tu vyjadrujes jsou casto daleko chytrejsi nez ty sam. Na VS sem potkal profesora ktery nenapsal jedinou vetu bez hrubky, on sam mi rekl ze k jeho praci to nepotrebuje, on prece uci teoretickou fyziku ne literaturu a kdyz napise knihu tak ma lidi na to aby mu to opravily (jmenovat nebudu).

Sry za OT, ale lidi tohodle typu me proste se***.


27 pro 2010, 14:41
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Krezz píše:
4jirka: takovy pitomce jako si ty, kteri se opiraji o mekky tvrdy i zboznuju. Vetsiny techto lidi jsou vocasove kteri nic neumeji. To ze pro tebe je rodny jazyk podstatny, jeste neznamena ze i pro me. Kazdej neni tak skvelej jako ty.

A kdyz uz frajere tu chces psat spisovne, tak mi najdi ve slovniku slovo tvl. Ses fakt sasek, by me zajimalo jestli ovladas vsechny obory tak bravurne jako cestinu, asi ne co? Co takhle dějiny, matematika, fyzika ci jiny predmet. Mel bys vice vazit sva slova, protoze lide o kterych se tu vyjadrujes jsou casto daleko chytrejsi nez ty sam. Na VS sem potkal profesora ktery nenapsal jedinou vetu bez hrubky, on sam mi rekl ze k jeho praci to nepotrebuje, on prece uci teoretickou fyziku ne literaturu a kdyz napise knihu tak ma lidi na to aby mu to opravily (jmenovat nebudu).

Sry za OT, ale lidi tohodle typu me proste se***.

Já že nic neumim jo, zajímalo by mě co umíš ty ty chudáku. Chtěl bych vidět, jestli bys dokázal doma udělat montáž na ak a ris lištu jo a co to zase mělo být za kecy o tom profesorovi na VŠ

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


Naposledy upravil Kečup dne 27 pro 2010, 14:51, celkově upraveno 2



27 pro 2010, 14:48
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Zase ale trochu ubrat, musíte tu češtinu brát jako povinnost. Sice taky nerozumim plno věcem v češtině, ale snažim se psát česky v rámci možností a nálady. Ono se to často po ostatních nedá číst, měkký a tvrdý je jedna věc, ale občas by stačilo třeba jen dodržovat interpunkční znaménka a velký písmena. Ono číst třeba jen 4 řádky napsaný s caps-lockem je hardcore.


jirka d : ty seš vyloženě mladej Kindrs....


27 pro 2010, 14:49
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Tak si to tady tak pročítam tak bych tk chtěl rict svuj nazor anichz bych byl OT-...tady na foru sem kazdej den minimalne 2 hodiny zalozil jsme uz mnoho temat a musim rict ze ani jednou mi nebylo moderatory smazano bez toho abych tam dosahl toho ceho sme chtel ebo aniz by se tam diskutovalo o dane veci...proc? ...protoze nejsme linej hledat nezalozim topic kvuli kazdy hovadine a zamyslim se jestli informace nekde nebyli nebo je nekde nenajdu az kdyz sem uplne v koncich napis topic....prace moderatoru neni vubec jednoducha je s tim hrozne sraní a par jich tady znam osobně všechno OK kluci...nwm prostě se někomu smazal topic pánovi se to nelíbilo tak si otvírá hubu....a opravování ohledně češtiny ?....dost ubohý ja osobně češtinu vůbec neřešim pac kdybych si vsechno mel oduvodnovat tak bych tu chcípnul píšu dost rychle a češtinu neřesim nehledě na to jak tu bylo řečeno některy za to nemůžu (což není můj případ)
timhle sem se k tomu vyjádřil a nehodlám se tady s nějakým začátecnikem hadat...nic proti nim nemam tk sme nesezral vsechnu moudrost ale proste když něco nevim necham si poradit a nedělam tady ze sebe hustáka a chytrolína...

domluvil jsem hau ....lejk

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


27 pro 2010, 14:50
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
to jiz dost odbihate od tematu a navic neni pekne na nekoho ciziho hazet spinu, pokracujte v tomto a tema zavru driv.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


27 pro 2010, 14:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
loco99 píše:
Zase ale trochu ubrat, musíte tu češtinu brát jako povinnost. Sice taky nerozumim plno věcem v češtině, ale snažim se psát česky v rámci možností a nálady. Ono se to často po ostatních nedá číst, měkký a tvrdý je jedna věc, ale občas by stačilo třeba jen dodržovat interpunkční znaménka a velký písmena. Ono číst třeba jen 4 řádky napsaný s caps-lockem je hardcore.


jirka d : ty seš vyloženě mladej Kindrs....

Já nejsem vyloženě malej kindrs je mi 17, a nevím o čem se tady pořád mluví, divim se, že se vždycky začne od znova rozebírat kdo je kindrs a kdo ne

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


27 pro 2010, 14:53
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Tak a jsme u toho .. Každej podobnej topic se zvrhne ve flame war, což je zde rozrůstající se nešvar. Proto jsem pro to tady locknout, neb už se tady začíná kydat hnuj !!!

:!: :!: :!: Apeluji na všechny, aby k osobním vzkazů, otázkám, výtkám a napadáním používali PM !!! Od toho to tady je :!: :!: :!:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


27 pro 2010, 15:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Wrtak píše:
Tak a jsme u toho .. Každej podobnej topic se zvrhne ve flame war, což je zde rozrůstající se nešvar. Proto jsem pro to tady locknout, neb už se tady začíná kydat hnuj !!!

:!: :!: :!: Apeluji na všechny, aby k osobním vzkazů, otázkám, výtkám a napadáním používali PM !!! Od toho to tady je :!: :!: :!:

Jo wrtaku zamkněte to tady jen tady na sebe házíme špínu

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


27 pro 2010, 15:13
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Tvoje reakce ukazuje tvou mentalni vyzralost jak to tady loco naprosto presne odhadl. V diskuzi netreba pokracovat. To ze umis udelat risku je hezky, ale muj prispevek se tykal neceho trosku hlubsiho nez vyroby kusu plechu :D

K tematu, na foru sem polozil mnoho otazek a nikdy se mi nestalo ze by me nekdo neco zamknul, snad jen jednou me bylo tema presunuto a to pravem. Nevim co furt lidi breci, kdo chce najit informace, tak je najde a ty co se najit nedaji, tak pokud clovek jasne polozi otazku a je dostatecne konkretni, tak se mu odpovedi dostane velice rychle. Jinej pripad jsou temama typu ja "ja chci zbran, nevim jakou" tak sry ale tam no comment. Problem je spis v lidech, kteri casto neumeji formulovat otazku tak, aby byla pochopitelna i pro lidi co ji ctou, ne jen pro ne samotne.

k te interpunkci, ja ji nepisu, bych musel kazdy znaminko psat pomoci shiftu a na to fakt nemam :lol:

4mods: ja bych to locknul, tady neni co resit.


27 pro 2010, 15:14
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: pristup k novackum a laikum!!!!!!!!!!!!
Jsou Vánoce a vy se jen hádáte.
Jinak, jak je známo, já jsem tady ten nejhnusnější mod. Takže lock a na některé budu dávát víc pozor.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


27 pro 2010, 15:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz