Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:11




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 AK Carbine AT-AK04 [Arcturus] 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 úno 2020, 19:32
Příspěvky: 3
Nový příspěvek AK Carbine AT-AK04 [Arcturus]
Dobrý večer všem,

po delsí době se vracím k airsoftu mel jsem cymu 0.36 akm a M16A3 s M203 od GP nic méné vše jsem prodal a zajimám se ted o tuhle zbraň AK Carbine AT-AK04 [Arcturus] v obchodě mi prodavač tvrdil ze je to pro velmi zkušené hráče protože je silná a ze po každém střílení chce pečlivě vše vyčistit a pokud to neumím at na to zapomenu a doporučoval mi cymu jakou koliv blue edition přotože nepotřebuje prej žádnou údržbu stací jen střílet... nemáte prosím nekdo zkušenost pravé s toutou AK Carbine AT-AK04 [Arcturus] ?? jak je to teda i stou údržbou? zda je to opravdu tak jak mi bylo řečeno opravdu mi jí rozmlouval protože je prej i dost drahá a potřebuje pouze baterii lipol nebo nejak tak 11.1v ..

děkuji všem za odpověd .. PS hledal jsem zda tu o této pušce nebyla diskuze bohužel jsem nic nenasel .


27 úno 2020, 19:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: AK Carbine AT-AK04 [Arcturus]
Dosť divné z pohľadu predajcu :) Ale ku tomu sa vyjadrovať nebudem. (Dá sa však pochopiť ak ti náhodou ešte nebolo 18.)
K veci.
Rovno sa priznám že osobnú skúsenosť s touto zbraňou nemám ale po rokoch sledovania a hrabania sa v AS zbraniach si s trochou technického myslenia dovolím nasledovné tvrdenie.
Arcturus AK je technicky vzato obyčajné AEG s V3. mechaboxom so zopár dorbnými fíčurami.
Nevidím dôvod prečo by to bola zbraň určená prevažne do rúk skúseného "profíka". Pokiaľ viem nemá to ani blowback, akurát je z vrchu mechaboxu otvor kadiaľ by sa pri extrémne prašnom prostredí mohol dostať dáky bordel/prach do mechaboxu popod dustcover. Nič čo by sa nedalo dajako podomácky ošéfovať. Ale pre kalsické airsoft zachádzanie nevidím dôvod na dáku prehnanú údržbu. Ku akumulátoru, lipol je vždy lepšia voľba. Ale nakoľko má zbraň malý Tamiya konektor, bude odoberať šťavu z hoci čoho s týmto konektorom ak jej bude dosť...

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


29 úno 2020, 15:59
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 úno 2020, 19:32
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AK Carbine AT-AK04 [Arcturus]
Ne je mi 29 let ale pišu to tak jak mi to bylo sděleno připadal jsem si jak pitomec.. co mě napadlo mozná má prodejce za cymu vetši marži jinak si to nedokazu vysvětlit :)

děkuji za info jinak a radu


01 bře 2020, 16:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: AK Carbine AT-AK04 [Arcturus]
No tak to ani nerozmýšľaj.
Z toho čo píšeš asi hľadáš dáke to lepšie AK čko v elektrike.
Samozrejme dobre fungujú AK od Cyma. Dboys JG a obecne skoro všetky. Čo sa týka klasických AEG tak to nikdy nevyžadovalo dáku extra údržbu.
Takže ak hľadáš dačo fajnovejšie (spracovanie/materiály atď.) a ak sa ti páči to AK od [Arcturus] choď do toho, zamiluješ si ho. Hoď ešte očkom po Kalachoch od LCT, E&L (hlavne Gen.2 je proste paráda) a zaujímavé kúsky sú vedené pod značkou Nuprol ale to neviem kto má ma svedomí. Len pre predstavu :
https://gunfire.com/en/products/romeo-r ... 23294.html

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


01 bře 2020, 17:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 úno 2020, 19:32
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AK Carbine AT-AK04 [Arcturus]
Děkuju moc za radu. nakonec jsem tedy pořídil to ak od Arcturus (snad to mam správně napsáno :D )

díky moc za info


04 bře 2020, 15:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz