Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 ASG CZ 805 Bren a2 upgrade NBU 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 úno 2020, 16:09
Příspěvky: 1
Nový příspěvek ASG CZ 805 Bren a2 upgrade NBU
Zdravím,

nějakou dobu již hraji s Brenem v základu a myslím, že nadešel čas si ho trochu vylepšit :D .
Docela se mi zalíbil vzhled Brena s tlumičem, tak mě napadlo protáhnout jím 509mm vnitřní hlaveň od Promethea co mám doma. Nejsem si ale jistý, zda-li to není na původní válec příliš (pravděpodobně ano) a tak bych ho vyměnil za NBU pro M16.
S NBU nemám moc zkušeností a mate mě, že jsou místo pro gearboxy a délky hlavně označovány pro daný typ zbraně. Nebyl by s tím v Brenu nějaký problém? A co výrobce NBU setu? Co jsem hledal, tak nejlepší ohlas má asi Systema. Jaké s ní mate zkušenosti?
Zbytek gearboxu bych nechal prozatím v základu, ale pokud by byl nějaký problém, tak se nebojím šáhnout i do něho.

Děkuji za názory :)


09 bře 2020, 09:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: ASG CZ 805 Bren a2 upgrade NBU
Bren používá plný válec u vzduchotechniky a ten je i na délku hlavně 509 mm dostatečný, rozhodně ho není bezpodmínečně nutné měnit za NBU. (NBU systém se stejně primárně nepoužívá kvůli dlouhým hlavním, ale principiálně ho doporučuji používat až u silnějších pružin M130+, u slabších si spíš zaděláš na problémy s nestabilitou úsťovky a udávání pro typ souvisí s délkou trysky a typickou délkou hlavně, kde se odvíjí i zmenšený objem vzduchu pomocí díry ve válci)

Doporučuji ti zkusit jen vyměnit hlaveň, když už ji máš a mechabox ani nerozdělávat, když ti to aktuálně vyhovuje jak to je.

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


09 bře 2020, 10:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz