Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:43




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Tichá záložka 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 02 dub 2017, 18:01
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Tichá záložka
Zdravím,
Scháním nějakou tichou a kvalitní záložní gunu. Něco jak TM Mk23 která se již bohužel nevyrábí. Popřípadě něco co by se dalo upravit aby to bylo co nejvíc tiché. +- do 5000.


23 úno 2019, 15:04
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
Mk23 od TM se vyrábí jen je špatně sehnatelná.

Popř si počkej s čím vytasí to rakouský odstátý ucho, ten má na trh přivýst brzo po úspěchu SSP1 i svoji vylepšenou MK23 a to by mohl být zajimavý počit s vyžadovanýma vlastnostma za relativně normální cenu.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


23 úno 2019, 21:03
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
MK23 je skvelá primárna zbraň pre záškodníka. Skús bližšie špecifikovať ako to chceš využívať je viacero tichých zbraní.


23 úno 2019, 23:08
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 dub 2017, 18:01
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
NoobsRush píše:
Mk23 od TM se vyrábí jen je špatně sehnatelná.

Popř si počkej s čím vytasí to rakouský odstátý ucho, ten má na trh přivýst brzo po úspěchu SSP1 i svoji vylepšenou MK23 a to by mohl být zajimavý počit s vyžadovanýma vlastnostma za relativně normální cenu.


Aha já tu někde na forku četl že už se nevyrábí a ani jsem ji nikde na eshopu nenašel skladem.

Pravda že ta Ssp1 vypadá celkem zajímavě, ale nějak se mi od něj nechce nic kupovat. Tím neříkám že ty věci nemá kvalitní, ale já raději zajeté značky kde seženu náhradní díly a upgrade. A taky jeho styl nemusím tak ho nechci podporovat.


23 úno 2019, 23:55
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 dub 2017, 18:01
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
m.ape píše:
MK23 je skvelá primárna zbraň pre záškodníka. Skús bližšie špecifikovať ako to chceš využívať je viacero tichých zbraní.


Primárně záložka pro snipu. Tahám teď TM 1911, ale dělá celkem bordel a když jsem někde zalezlý tak je to fakt nežádoucí efekt. Měl jsem tu Mk23 půjčenou a to je fakt něco jiného. Tak jsem ji hledal všude možně ale našel jsem jen zmínku o tom že už ji rejzaci nedělají.


24 úno 2019, 00:05
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
Lerox píše:
m.ape píše:
MK23 je skvelá primárna zbraň pre záškodníka. Skús bližšie špecifikovať ako to chceš využívať je viacero tichých zbraní.


Primárně záložka pro snipu. Tahám teď TM 1911, ale dělá celkem bordel a když jsem někde zalezlý tak je to fakt nežádoucí efekt. Měl jsem tu Mk23 půjčenou a to je fakt něco jiného. Tak jsem ji hledal všude možně ale našel jsem jen zmínku o tom že už ji rejzaci nedělají.

Anareus má skladem třeba ten set
https://www.anareus.cz/detail.php?id=146

Ono to že se to nevyrábí je spíš taková doměnka. Marui už fakt není nějaká supervelmocná firma jak to bylo kdysi dávno a ty repliky vyrábí na serie nebo na objednávku. Většinou to funguje tak, že třeba vyrobí serii 5 tisíc kusů jednoho modelu, rozešlou do světa a pak dělaj na lince zase jinej model.

To že tedka byla velká nedostupnost věcí od TM je podle mě tím jak hrotěj tu novou SOPMOD NextGen M4, kolem toho je šílený haló stejně jako před dvouma rokama s AA-12

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


24 úno 2019, 09:39
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
Ono to ani jinak než v setu nekoupíš... Ta svítilna je třeba k prdu, ale zbraň je to natolik skvělá, že stojí za to si připlatit. Ještě je pak možnost koupit Mk.23 od ASG. Za 1500 máš slušnou kopii Marui, jen musíš vykuchat tlumič a místo nástavce hlavně dát pěnu. Pokud to pro tebe není problém, tak si myslím, že úplně v pohodě pistole.


24 úno 2019, 11:24
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
Mike_223 píše:
Ono to ani jinak než v setu nekoupíš... Ta svítilna je třeba k prdu, ale zbraň je to natolik skvělá, že stojí za to si připlatit. Ještě je pak možnost koupit Mk.23 od ASG. Za 1500 máš slušnou kopii Marui, jen musíš vykuchat tlumič a místo nástavce hlavně dát pěnu. Pokud to pro tebe není problém, tak si myslím, že úplně v pohodě pistole.


já to myslel tak, že hodně lidí si to skládá ještě z klasickýho TM USP, který se prodávalo taky s tlumičem a je to v podstatě to samý co MK23

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


24 úno 2019, 13:31
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 dub 2017, 18:01
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
Mike_223 píše:
Ono to ani jinak než v setu nekoupíš... Ta svítilna je třeba k prdu, ale zbraň je to natolik skvělá, že stojí za to si připlatit. Ještě je pak možnost koupit Mk.23 od ASG. Za 1500 máš slušnou kopii Marui, jen musíš vykuchat tlumič a místo nástavce hlavně dát pěnu. Pokud to pro tebe není problém, tak si myslím, že úplně v pohodě pistole.


No já právě tam chci stejně potom dát 180 - 220 hlaveň od Crazy Jet ML. Takže bych musel nejspíše drobně upravit i ten tlumič u TM. Otázka je jestli to ASG je srovnatelné s TM co se kvality zpracování týče, popřípadě jaké tam jsou mouchy, co je ještě potřeba upravit.


24 úno 2019, 14:15
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Tichá záložka
M1911 je ako založka skvelá keď sniper musí ťahať založku už na tichosti nezáleží ale ak predsa skus Umarex P8 má síce pomerne malý dostrel lebo nemá hop up ale zase to nie je taká krava ako MK23 prípadne ešte MK1 nie je zlá ani čo sa tichosti týka ani dostrelu


24 úno 2019, 20:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz