Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:06




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Vertx Kryptek vzor mandrake 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 27 kvě 2013, 22:25
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Vertx Kryptek vzor mandrake
Zdravím,

chci se zeptat jestli náhodou někdo z vás neví, kde by se to dalo sehnat někde u nás a nebo aspoň někde v EU ;).

http://www.kryptek.com/kryptek-camo-patterns/


27 kvě 2013, 22:40
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 27 kvě 2013, 22:25
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Vertx Kryptek vzor mandrake
Tak pokud někoho tyto vzory zaujaly, zde je odkaz na zatím asi jediného prodejce.

http://www.proarms.cz/


09 črc 2013, 10:58
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 říj 2014, 13:01
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Vertx Kryptek vzor mandrake
Napíši to do tohohle tématu, protože nejspíš nemá smysl zakládat nový, prakticky se stejným názvem.

Chci zakoupit uniformu v maskování Kryptek Mandrake.
Na českých e-shopech jsem našel dva výrobce daného maskování - Vertx a Emerson.

Vertx se prodává jak na ofiko stránkách Vertx.cz, na kterých zrovna není skladem, tak na e-shopu kerberostactical.cz, kde jej mají. Emerson se prodává na Morrisu.

Mé dotazy:
1. Je obrovský rozdíl (s ohledem na rozdíl cen - Emerson kalhoty o 1000 levnější a blůza o 2300) v kvalitě výrobků mezi Emerson a Vertx? Nemám problém s koupí Vertx, ale kvalita by měla odpovídat danému cenovému rozdílu.
(Vím, že je Emerson chéňa, ale někde jsem četl, že se snaží, a že nejsou špatní. Proto má otázka.)

2. Na Morrisu nemají u Taktické košile foto. Zajímalo by mě, zda se jedná o tohle či tohle(*) zboží.
Z názvu je patrné, že se jedná o KOŠILI, tudíž by to měl být můj druhý(*) odkaz. Zaráží mě však veliký rozdíl ceny.

3. U Emerson kalhot jsou integrované kolenní chrániče. U Vertx v základu nejsou, ale myslím, že kalhoty mají udělanou přípravu na dodatečné přidělání. Neví někdo, jak je to u Vertx kalhot s kolenními chrániči přesně? Zda se musí chránič přišít, nebo se nějak podsouvá na dané místo. Případně zda se musí kupovat nějaké originální (speciální) chrániče, eventuálně kde.

(4. Kdyby někdo věděl o nějakém zahraničním eshopu, kde prodávají KVALITNÍ Kryptek Mandrake oblečení za dobrou cenu i s poštovným, sem s ním!)

Snad mi někdo aspoň na některou z mých otázek odpoví. Děkuji předem.


21 říj 2014, 08:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz