Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:17




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Kanady kolem 2500 Kč 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 črc 2017, 21:55
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Kanady kolem 2500 Kč
Ahoj, Potřeboval bych poradit s výběrem kanad kolem 2500Kč max cca do 3000Kč lesních bitev nejlépe s Goratexem, které by se hodily k maskáčům vz. 95. Je jich tolik, že nedokážu vybrat, které jsou dobré a které stojí za prd...

Požadavky:
velikost 45
nepromokavost
kotníkovky
použitelný vzorek
použitelná podrážka
Děkuji.


23 čer 2018, 17:09
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Kanady kolem 2500 Kč
Univerzaly do 3K na celorok asi těžko. Podívej se do Nord-Blanku na kotnikovou obuv pro vysokohorskou turistiku, za 2500 kč seženeš polokoženy blbuvzdorny boty co v pohodě přežijou i kolikrat omílaný armádní kanady. Sám jsem to takhle před 4 rokama udělal a v letní sezoně (soft, pochody, treninky) je používám dodneška.

Na zimu je pak dobry si koupit přímo druhý zimní pohory - koupil jsem zimní salomony pro vysokohorskou turistiku (vnitřní bavlnění vložka, venku umělá kůže) a taky držej už patym rokem.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


26 čer 2018, 16:39
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 03 črc 2018, 22:20
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Kanady kolem 2500 Kč
Ja mám taktickú obuv od MFH - Operation a stoja 50€ teda nejak 1400kč približne .. kupoval som tu, poslali mi to aj do čiech no prve dva nákupy som olutoval.. odporúčam kanady vz 60

iné z toho shopu neodporúčam, kupoval som tie lacne smejdy najskor a hned som aj reklamoval asi po 4 použitiach :x ... len tieto MFH mi zatial ešte držia .. myslím že sa hodia ku akemukolvek kompletu ja osobne používam s digitalom.. hadam som pomohol


23 črc 2018, 09:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz