Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:48




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 469 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
 Sniper 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Sniper
agnoniff píše:
děkuji za odpovědi a ještě bych se chtěl zeptat na L96 konkrétně tuhle http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1463 i s níže uvedeným upgradem za 1590kč jestli bude lepší nebo na stejné urovni jako M24 s upgradem nějak ve stejné cenové línii. Děkuji.


Ptal ses na M24 od TW (Tanaka Works), teď tu ukazuješ L96 od Well. To pro pořádek.

A ptáš se na stejnou úroveň střelby, zpracování, nebo stejnou úroveň ceny?

Řekněme, že Tanaka je zpracováním skoro jako ostrá, Well připomíná zbraň maximálně z metru, zblízka je to taková sešroubovaná plastová krabice s hlavní, co má každý děcko za barákem, protože to je levný... ale kuličky to střílí s upgradem asi pěkně.

Citace:
Napadlo mě,jak odstřelovač řeší odpočinek při přemísťování k cílí ?

Celou dobu se plazí = leží = odpočívá :D
Myslíš přemístění s bagáží, nebo už v hejkalovi?

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


29 dub 2012, 11:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Sniper
... odpočívat můžeš v truhle, teď je třeba makat. :twisted:

Jinak pokud se v hejkalovi někam plazíš dýl než den, tak je imho něco špatně v plánování. Nějak nevidím potřebu se pomaličku plazit víc než několik km (samozřejmě vždy se může něco podělat a pak na místě zkejsneš dýl než sis maloval, ale pokud se něco podělá, tak odpočinek je to poslední co budeš řešit).
Každopádně pokud seš sám v blízkosti nepřítele, tak si takovou věc jako spánek asi nedopřeješ, ne že by se nedalo schovat, ale podle mě to riziko by bylo fakt strašný... pokud je vás víc, tak už se to nějak prostřídá, ale stejně v těsný blízkosti nepřítele je to moc riziko... pokud není až tak velký nebezpečí, tak naopak nevidím žádnej problém.
Ale opět jde o věc která se od klávesnice řešit nedá, vem hejkala, najdi si opforce a hurá do lesa :mrgreen:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


29 dub 2012, 11:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 07:27
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Sniper
Tak teď si mě dostal doteď sem myslel,že se pohybuje v hejkalovi celou dobu :oops: :? Myslel jsem nějaký delší přesun,kde je doba přesunu třeba 3 dny...
Jinak pokud odstřelovač musí trávit na pozici dlouhou dobu jak to řeší?Neni lepší nasadit 2 týmy,který se budou na střelecký pozici střídat a někde jinde se bude spát třeba ve stylu dokumentu Tajemství přežití :)


29 dub 2012, 11:58
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Sniper
Jsem neřekl že se nepohybuješ v hejkalovi celou dobu... ale pokud se potřebuješ dostat 30km do týlu nepřítele, tak se fakt nebudeš celou dobu plazit... to by mezitím taky mohla skončit válka :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


29 dub 2012, 12:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Sniper
akurát som sa vrátil z 2dňovej povedzme "military" akcie a hral som síce len s MK23kou kedže je cez deň teraz 28°C tak to lieta peeeeekne daleko. ale nastala tam taká vec že keď som sledoval dlhšiu dobu pozíciu na ktoru som sa asi 1km plazil a potom ležal tak dosť brutalne dostava zabrať krčná chrbtica , su nejake triky ako si dopomôcť k tomu aby som neprišiel domou so stuhnutým krkom? vďaka.

_________________
Strelec bez zbrane :)


29 dub 2012, 12:31
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Sniper
Tairo: trénovat to nebo si najít takovu pozici která je RELATIVNĚ pohodlná (ne na úkor výhledu / maskování pochopitelně)

Michal: Akce od akce, někam se přesunuješ v maskáčích s automatem v ruce a pušku máš v batohu, na daném místě uděláte switch do hejkalů / maskování necháte tam bagly, třebas záložní tým a dál pokračujete krytě / skrytě podle terénu a předchozího plánování. pochybuju že budeš chtít být od záložního stanoviště dál jak 300m :-)

Pokuď myslíš nějaký jiný typ akce tak tak jak psal reyes. na hydrataci máš pod hejkalem camela a jestli tě přapdne hládeček tak máš smůlu nabo nějakou minižravku po kapse (třebas mix nějakých müslisraček s rozinkama- moje oblíbené) ale rozhodně ne tak že by sis na OP něco vařil, prostě tak ať to jde zkonzumovat nenápadně a bez prozrazení (odlesky od alobalu z tyčinek třebas)...

pokuď musí trávit na pozici delší dobu tak ji tam prostě stráví? Make Do :-D
Jinak tam je spoter a střídají se v pozorování, třebas... Něco pro inspiraci máš třebas tu: http://www.youtube.com/watch?v=Ww0hUWwO9-M

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


29 dub 2012, 14:21
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
ten dokument odporucuju vsem, nej en sniperum, do zacatku to da hodne.Poprvý sem ho videl pred x lety a porad tam najdu neco novyho kdyz an to juknu z nostalgie.Jinak to abys tam vydržel delší dobu, tak hlavně pořádně vybírej místo už několikrát se mi povedlo lehnout do mraveniště...a to není tzrovna dvakrat košer...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


01 kvě 2012, 15:05
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 13 kvě 2012, 12:39
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Sniper
Zdravím měl bych dotaz ohledně L96 a L96D od Wellu. Má cenu kupovat L96 se sklopnou pažbou? Bojím se o kvalitu zpracování, aby mi to po měsíci nezačalo vrzat nebo dokonce nezůstala pažba v ruce :D
Konkrétně se jedná o tyhle dvě:

L96D http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1463
L96 http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1464
Nebo víte o něčem kvalitnějším kolem 5000? :D
A co si myslíte o tom upsetu za 1590 když tam jde dát až 190 pružina není to nesmysl? Má tahle zbraň po lehčích úpravách to zvládnout?
Upset http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1268
Doufám, že mě tu hned neukamenujete že to tu je všechno třikrát napsaný já osobně jsem nic nenašel.


13 kvě 2012, 13:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniper
No tak to tě ukamenujem a hodně velkejma šutrama už to tu napsaný je a o upgrade tu je dooooost dlouhej link.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 kvě 2012, 06:30
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
o upgrade L96ky je tu tema na asi na 60 stran. za me bych nekupoval sklopnou pazbu ale radeji pevnou.


16 kvě 2012, 07:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Sniper
Lopox píše:
Doufám, že mě tu hned neukamenujete že to tu je všechno třikrát napsaný já osobně jsem nic nenašel.


Obrázek

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


16 kvě 2012, 08:22
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
nebudu zakladat novy chlivek.

nevite jestli nekdo porada pravidelne nejake akce typu Takticka Malorazka, ale jen s airsoftkama?

Nemam na mysli typickou sniper soutez jako byl Sniper Cup od URNA Pardubice, ale vylozene jen tercovku s airsoftkama.


03 led 2015, 01:25
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Sniper
Tiež by ma to zaujímalo zatiaľ lenntestujem terče vzdialenosti bol by vôbec o niečo takel záujem?


03 led 2015, 17:07
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
uz par let koketuju s tim, ze bych postavil kver na tercovku, nicmene asi to je zbytecne, protoze samotneho by me to nebavilo :-)


03 led 2015, 17:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Sniper
Podla mňa áno..ruku na srdce..ktorý majitel sniperky si nejde občas sám alebo s kamošom zastrielať na terče? Zlepšiť techniku strelby, ovládania a návyk na zbraň?Pripadne vymeniť poznatky..
šikmé oči to majú rozbehnuté docela vo velkom čo som videl videá. Či už manuály alebo plyn..
VSR zbrane, KC02, a mnoho ďalších..mna by to bavlo uz len preto kto by čo doniesol ukázať

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


03 led 2015, 17:56
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
no mozna jo, ale nechce se mi stavet kver za ?10000 kc? abych pak zjistil, ze mi je stejne na houby. spise me zajimalo jestli nejsou nejake informace o tom, ze by se nekde neco takoveho poradalo.


04 led 2015, 02:08
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Sniper
ježo píše:
...

pokuď musí trávit na pozici delší dobu tak ji tam prostě stráví? Make Do :-D
Jinak tam je spoter a střídají se v pozorování, třebas... Něco pro inspiraci máš třebas tu: http://www.youtube.com/watch?v=Ww0hUWwO9-M



Ahoj je to už starší príspevok, ale pamätá si niekto názov toho YTB dokumentu ? Skúsil by som ho nájsť na inom odkaze, tento už nefunguje.

_________________
Strelec bez zbrane :)


27 dub 2017, 04:38
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Sniper
Predstava ze se plazis v hejkalovi x km je nesmyl, protoze hejkal se dela tak aby maskoval, coz na x km lze sotva pocitat s tim ze bude neustale stejne "pozadi/okoli" takze razem hejkal muze byt v jinem prostredi dost demaskujici :)


04 kvě 2017, 18:37
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Sniper
10SniperCZ píše:
Takže tady bych se teď chtěl pokusit vysvětlit co je to odstřelovač (sniper) v airsoftu.

Moc hezky jsimto napsal, jen s jednou věcí nesouhlasím a to že nezáleží na kuličkách. Právě sme měřili kuličky od 5 výrobců, naměřit na super drahejch údajně nejlepěích 5.88 nebyl problém, navíc v tom balení ty hodnoty nebyly konstatní a s údivem jsem nejlepší rozměr našel v balení ASG od manuální CZ co přidávaj jako vzorek, ty měly 5,94 a on tennprůměr má kurevský vliv nejen na výkon ale i na přesnost.
Co se týká vzdálenosti radím, vůbec neřeš co kdo říká, změřil sem si poctivých 100m a dával je na krabici 30x40cm s CM M24 navíc vcelku dojebanou jen s vyhnaným výkonem a poladěným WE Glockem 17 dávám na 80 metrů tu stejnou krabici. Střelba z kopce pak přidá opravdu neskutečně tedy u airsoftek a ještě víc když se střílí z vyvýšeného místa, třeba z patra budovy. Ono těsně nad zemí to letí hůř, než když to větší část letový dráhy letí vejš nad zemí.
K tomu odstřelovači bych doplnil, zapomeňte že budete někde kempit a střílet jednoho po druhém, dostanete dva a už ví kterým směrem se zaměřit a věřte že po vás půjdou. Kempení je jen do doby než sejmete nepřítele, pak musíte okamžitě měnit pozici. A co mě učili v kurzu, nejen vše co jsi napsal ale i drobnosti, když smrdíš najdou tě, kouření neexistuje, prdění neexistuje, prostě vyvarovat se všeho co tě může prozradit a věřte, že jsou jedinci co vás najdou i jen podle smradu potu. A jestli jste to kempení viděli někde ve videjích, tak to jsou většinou videa, kde si odstřelovač schválně vybral slabý hráče aby to prodal.


16 črc 2020, 16:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 469 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz