Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:31




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 (P): M4 Full Metal [CM] [430fps] + Aimpoint kolimátor 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 24 zář 2011, 16:53
Příspěvky: 16
Nový příspěvek (P): M4 Full Metal [CM] [430fps] + Aimpoint kolimátor
Zdravím,
prodávám svojí M4 R.I.S Full Metal od Cymy. Úsťová rychlost 420-430 fps, celokov, gearbox v.2, ložiska ocelová 8mm kluzná, váha přes 3kg. Baterka v pažbě.
Původní cena 4500,-

Doplňky : 2 zásobníky - kovové, na 300 a 400 kulí, ten menší potřebuje promazat. 2 baterky NiMH - původní 1200mAh 8.4V a dokupovaná kvalitní 8fields power 1600mAh 9.6V. Obě funkční a přidávám i původní nabíječku Kolimátor Aimpoint od GP (původní cena 1200), velká spokojenost
Pytel kulí Guarder a plnička jako dárek (0.25g)

Spokojenost se zbraní vysoká a proto vřele doporučuji. Dříve jsem měl klasickou M4 od Dboye a musím uznat, že tahle Cyma je prostě lepší.

Pořídil jsem si jí chvíli před tím, než jsme s kamarády přestali hrát asi 3 roky zpátky. Proto jsem jí nijak extra nepoužíval, jen na pár akcích, takže je skoro jako nová. Od té doby pouze visela na zdi jako "suvenýr" a občas jsem si zastřílel na zahradě aby nezlenivěla.

Dohodou můžu přidat i ESS brýle, dost kvalitní.


CENA : 3800,-


Kontaktovat mě můžete na facebooku http://www.facebook.com/Burdis28
nebo na emailu Ondra.Burda@seznam.cz nebo tady do zpráv a fotky(popř. i video) pošlu moc rád.


01 srp 2016, 18:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz