Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Klasika Hadačka 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2009, 15:39
Příspěvky: 36
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Klasika Hadačka
Tak bych chtěl všem zůčastněným poděkovat za perfektní přístup na uvedené akci. Myslím si, že o zajímavé boje nebylo nouze.

Tady zasílám odkaz na nějaké fotografie ( http://plzenskagarda.pavelg.cz/fotogale ... ika-hadaka ), bohužel moc jich není. Pokud má někdo z uvedené akce další foto, zašlete odkaz. Díky

Mitchell


16 dub 2011, 17:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 02 úno 2009, 23:09
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Klasika Hadačka
Nezbývá než souhlasit.I když je Hadačka většině z nás již notoricky známá o překvapení zde není nikdy nouze.Mimo souboje starých "ryvalů" zde byli i týmy nováčků pro které to byl pořádný " křest ohněm".Boje byli tvrdé,ale férové a myslím si že to tak má být,Pro ty co se chodí do lesa jen " polaskat" se svými zbraněmi a ukazovat si nášivky by to bylo asi moc drsné,rychlé a hlavně divné.To že tvrdí že si jedou do lesa hlavně odpočinout a pokecat není důvod pro max.nasazení ve hře.Chtěl sem vlastně nějak kontaktovat tým v multicamech s kterým jsem párkrát šel do akce.Chlapi ani jsem se nezeptal kdo jste a odkud.Napiš te mi na můj e.mail petrwildt@seznam.cz S pozdravem Petřa.


17 dub 2011, 11:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz