Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:39




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Co koupit za 4.5k 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Co koupit za 4.5k
Co byste mi doporučili za +- 4500kč, jakoukoli zbraň, jenom aby nebyla moc dlouhá, ať nevypadám jak blbec, jsem totiž poměrně malý človíček.


08 črc 2017, 14:27
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Co koupit za 4.5k
za 4.5K se dá dneska sehnat už hodně pěkných zbraní, jde spíš asi o tvoji preferenci, protože se vybrat vždycky dá.

U M4 bych silně doporučoval něco od TopArmsu, ty zbraně mi přijdou stejně kvalitni jako stary A&K a hlavně mají moderní prvky a relativně (i na čínu) spolehlivy základ.

Např.:http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/elektricke-dlouhe-aeg/m4-m16-sr25-416/mk110-9%E2%80%9D-kratka-t5-celokov-cerna-detail

Měl jsem přimo tenhle model v ruce a v zakladu to překvapivě střílelo dobře :-)

Obloukem bych se vyhl Dboyum, Novy serii od PJ kterou dělá cyma a totalně ji zpatlala a podobnym herkam.

Co se tyka AKčem tak bych asi dneska jedině vzal klasicky AKMko dřevokov

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


08 črc 2017, 19:17
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Co koupit za 4.5k
Díky za tip, asi si vezmu tu mku co jsi mi doporučil, původně jsem si chtěl vzít CYMU, ale točí se kolem ní hodně ne-dobrot a jako chudý student nechci riskovat mé peníze, radši zaplatím pár stovek navíc, ale budu vědět že aspoň chvíli nebudu muset kupovat novou, jen sem a tam ji dát do servisu.

Mám ale ještě jednu otázku, nemám typ baterie kterou zbraň požaduje a nechce se mi nijak kupovat. Mám http://airsoftpro.cz/cz/akumulatory-nabijecky/akumulatory-8-4v/akumulator-8-4v-2200mah-ni-mh-medium-block-detail. Dá se nějak přilepit z boku (na pažbu, či na lištu) a nějak k ní vést dráty?


08 črc 2017, 21:28
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Co koupit za 4.5k
Cyma fakt nebrat, jednu tu jejich M4 serii jak standart tak PJ upravu sem měl na servise a tělo je tragedie, slitina uberlevnyho hořčíku a hliníku, samosebou už u jedny skoro novy byla nalomena zadni ližina pro pažbu + nechapu jak to dělaji, ale gearbox do svych těl asi namlacuji kladivem, protože ven fakt dostat nešel a muselo se kvuli tomu brousit tělo.

Baterku si na pažbu nalepíš v pohodě, ta crane pažba má ty postraní bobky co jdou dát samostatně pryč takže si tudy v pohodě vyvedeš drát :-)

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


08 črc 2017, 22:22
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 16 dub 2016, 15:03
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Co koupit za 4.5k
Kdyby si chtěl nějakýho moderně vypadajícího kalacha tak bych ti doporučoval tohle: http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbra ... kov-detail ...sice je od cymy ale já s ním mám absolutní spokojenost už ho mám 4 a půl roku a slouží výborně. Sice tam jsou nějaké ty vůle )kus od kusu) ale pokud chceš tak ti pošlu odkaz na video kde je krásně ukázáno jak se s tím vypořádat. Navíc je to zkrácený takže myslím že pro tebe ideální.


09 črc 2017, 17:54
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Co koupit za 4.5k
taky ti děkuji za pomoc, ale co se týče AKček, tak mám radši ten klasický vzhled dřeva a kovu.


09 črc 2017, 18:37
Profil
Četař
Četař

Registrován: 21 srp 2017, 07:59
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Co koupit za 4.5k
Pokud seš menší, tak bych ti doporučil MP5, něco takového (http://www.colosus.cz/airsoft-samopal-h ... -a5-aegdp/) Kdysi jsem s ní začínal a vyhovovala mi ve všech směrech.


21 srp 2017, 08:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz