Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 BW systém 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek BW systém
Když jsem se rozhodoval co si koupím za taktickou výstroj váhal jsem mezi nosným systémem BW a taktickou vestou BW.Nakonec jsem se rozhodl pro nosný systém, protože u taktické vesty je na mě mnoho kapes různých velikostí, které bych ani všechny nenaplnil,a taky ta cena nosného systému je o 300Kč levnější.

Nosný systém BW je z velmi pevného kvalitního nylonu,vysoce odolnému proti oděru.Skládá se z : Opasků,treků,malé polní,obalu na polní lopatku a sumky na drobné předměty.

Popis, první dojmy

Taktický systém mě došel rozložený.Nejdříve jsem si nastavil opasek a treky dle mé libosti.Poté jsem začal upevňovat doplňky.Upevňování doplňků je jednoduché a zvládne ho i méně zručný člověk.
Začnu popisem malé polní, která je prostorná a co mě překvapilo tak má po stranách uvnitř kapsičky, využil jsem je na uschování nožíku, a do druhé třeba oplatek. Do malé polní se vejde kupodivu dost věcí např. Já jsem tam uskladňoval 2 láhve plynu, teplou šálu, barakudu, reflexku, jídlo, popř pití. Dále bych zmínil kapsičku na rýček, která mi posloužila na několika akcích, jedinou nevýhodou je že mě rýček poměrně tlačil do zad, či boku, po těchto zkušenostech nosím rýček raději upevněný na batohu, a kapsičku jsem používal na uschování tiskovin z boje apod. V neposlední řadě bych zmínil poslední sumku, kterou systém v základu obsahuje je kupodivu velmi prostorná vejde se tam i čutora s vodu, já jsem do ní dával také munici, zásobníky apod.

Klady a zápory

+ malá polní

+ obal na rýček

+ působí kompaktně a v boji mi nijak nepřekáží

+ dostupnost a cena doplňků je vynikající

- jediné co bych uvítal je alespoň o jednu sumku více v základní verzi systému

Jinak myslím, že taktický systém je vhodná volba jak pro začínající tak pro pokročilé airsofťáky, kteří chtějí za málo peněz poměrně hodně úložného prostoru.Podle mě to je nejlepší volba v poměru cena/objem. Jinak pro snipery je to ideální volba, já jelikož mám hejkala tak jsem to vyřešil tak že jsem si pořídil 2 sumky a upevnil je po straných systému (nijak nepřekáží v boji, a dá se k nim lehce dostat přes kapsy hejkalů.)


Přílohy:
taktiksystemBW.jpg
taktiksystemBW.jpg [ 22.37 KiB | Zobrazeno 11734 krát ]

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!
21 črc 2009, 16:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz