Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 airsoft Jižní čechy 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 08 kvě 2009, 15:40
Příspěvky: 14
Nový příspěvek airsoft Jižní čechy
Zdravíme příznivce airsoftu,zvláště pak Jižní čechy,Tábor a okolí!Z letošních 17 akcí jsme byli pouze na 4 na jihu.Nemáme nic proti akcím na Plzeňsku či Šumavě,ba naopak,ale vzdálenost i 290km(tam a zpět),navíc někdy s poloprázdným autem,je dost finančně i časově náročná záležitost.Rádi bychom si někdy zahrály i kousek od domova.Z toho důvodu bychom chtěli oslovit jednotlivce,ale i tými z Jižních čech,zvláště pak Tábor a okolí ke spolupráci,či informacích o pořádaných akcích.Nemáme vlastní hrací prostor ,tudíž případný tip nebo zapůjčení prostoru na akci by bylo vítáno,případně můžeme nabídnout pomoc při pořádání akce.Je na to čas celou zimu,popřemýšlejte a případné nápady,připomínky apod....,nebo nabídky na spolupráci zde na foru nebo na email:inmuska@seznam.cz

_________________
"Je lepší umřít mladý v boji,než ve stáří na vypadání zubů"!


08 pro 2009, 22:52
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2011, 01:21
Příspěvky: 9
Bydliště: Řiť světa plná cikánů
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Ahoj stačí napsat,jezdíme do Mokrého u Českých Budějovic,a nejezdíme tam jenom mi,hraje se tam každou sobotu a bývá tam okolo stovky lidí...jestli chceš vědět víc,napiš :wink:

_________________
Lidstvo je fatální omyl přírody...jsem toho živým důkazem.


09 led 2011, 15:27
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
A jak tam vyapdá organizace a věkové složení?


09 led 2011, 17:36
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2011, 01:21
Příspěvky: 9
Bydliště: Řiť světa plná cikánů
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Dřív to tam bylo lepší,jezdili tam jen Mariňáci z celého kraje ale pak to tam ovládli kinders...takže věkový průměr 14-16 let,když se tam nachomýtnou Reconi tak 20 :D Organizace většinou není žádná,prostě se rozdělí napůl a hrajem...takže je lepší napsat Reconům nebo jiným Mariňákům aby to za něco stálo,udělá se scénář nebo se pořádně vymyslí jak dobýt určitou budovu atp.,je to jen o domluvě s pořádnýma lidma,bez domluvy počítej spíš s hromadou kinders a občas někým dospělým a rozumným,ale Reconi tam bývají často poslední dobou takže to tak zlý zase není...Jak říkám,stačí se domluvit a hned je to o něčem jiným :wink:

_________________
Lidstvo je fatální omyl přírody...jsem toho živým důkazem.


09 led 2011, 17:48
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 úno 2011, 13:25
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Zdravím
Chtěl bych se zeptat jak to vypadá s akcema v jižních čechách. Jsme nově složenej tým ze zkušenejch chlapů a rádi by jsme už zacaly trochu hrat v jiznich čechach, co se domluvit na akcích se scénářem, akce typu ,,free for all,, uz nas nebaví. budem radi kdyz v JČ najdem dalsi tymy na pořádny akce. jsme pro každou nabídku,
kdyz tak se ozvete na Pavel211@seznam.cz


25 úno 2011, 13:33
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2011, 15:24
Příspěvky: 10
Bydliště: Strakonice
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
pokud jde o Strakonicko a Písecko,
tak jezdíme většinou do BVVP Oldřichov.
-
Jinak letošní rok by jsme se tam chtěli zapojit do organizování větších akcí.

_________________
69.jednotka specialních sil Strakonice
http://www.69jss.cz


03 bře 2011, 17:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 08 kvě 2009, 15:40
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
..byli jsme u vás na poslední Bosně 2010 v Oldřichově,útok do kopce za otéčkama byl opravdu super,takže když tak dejte vědět,www.alligatorszelec.huu.cz

_________________
"Je lepší umřít mladý v boji,než ve stáří na vypadání zubů"!


04 bře 2011, 17:54
Profil
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Cau, hraje se v sobotu, ale naky presnejsi cas by nebyl?


25 říj 2011, 14:53
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 pro 2012, 18:56
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Ahoj, hledám nějaký kvalitní airsoftový tým z Českých budějovic.
Info o mě:
Výstroj: kompletní uniforma USMC digital woodland camo, zbraň M4
Věk:14let
Zkušenosti: airsoft jako takový nic moc, ale chodím na střílení (2 roky) a trénuji se svým srejdou (on je voják) :D
Kondice: řekl bych, že dobrá, ale nečekejte, že udělám 100 kliků za minutu :D
Povaha: týmový hráč, myslím že v pohodě, komunikativní,... nebudu se tu přece chválit
Když budete mít o mne zájem ozvěte se na Sarhan29@seznam.cz
Díky.


07 pro 2012, 21:54
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 črc 2015, 10:17
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Zdravím,

airsoftu jsem se věnoval mezi léty 2005 až 2010, poté jsem airsoft přerušil.

Rád bych znovu začal, proto hledám na jihu tým. Vlastním výstroj ve Vz95 - směsice ALP, SPM a dalších výstrojních součástek AČR. Nemam však problém přestrojit na jinou armádu.

Jinak v současné době mi je 26 let, bydlím v Písku, na akce se mohu dopravit vlastním autem, případně kohokoliv po cestě nabrat. Aktivně jsem sloužil u AČR 2 roky.

Za jakýkoliv kontakt na dobrý airsoft tým na jihu děkuji.

TomScharf@email.cz


25 črc 2015, 10:26
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 10 zář 2017, 21:17
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: airsoft Jižní čechy
Ahoj, k airsoftu sem se nahcomítnul někdy v 16ti a z důvodu nedostatku financí mi to moc dlouho nevydrželo. Hodně času trávím u PC (spíš overclocker než pařan) a pěkně sem se vyžral tak se chci začít hejbat a napadlo mě že bych se do toho zase pustil když už mám doma nějakou tu výbavu. Našel by se někdo z okolí, ideálně přímo Bechyně? Čas mám spíš v týdnu, víkendy většinou trávím s přítekyní ale nějaká ty vyjímka by určitě nebyla problém. Jako předtím mám v plánu hrát manual sniper+ elektrika záložka. Neplánuju do toho rvát miliony takže bych nerad uplně hrotil nějakej reenacting apod kde bude třeba kupovat tuny výstroje. je mi 21.


10 zář 2017, 21:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz