Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24 čer 2024, 13:18




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Nosný systém pro dívku 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 zář 2013, 17:43
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Nosný systém pro dívku
Ahoj,
s přítelkyní jsme začali uvažovat, že se společně vrátíme k airsoftu. Hrával jsem několik let v cizích maskáčích, takže se vz.95 nemám toliko zkušeností a proto bych se chtěl zeptat zde ostřílených veteránů, který nosný systém by doporučili pro slečnu.
Chtěli bychom výstrojí alespoň trochu ladit k sobě, oba jsme tak trochu magoři do lesů, takže vesta nebude využívána jen svátečně, a dovolím si říci, že dostane občas i trochu zabrat.
Osobně jsem přemýšlel nad MNS-2000 (slaňovačkou), měla by být "lehká" i když je "narvaná" a mělo by se s ní dát alespoň trochu lépe pohybovat. Slečna má 177cm na výšku, takže problém s opaskem by snad být neměl. Použil jsem zde funkci hledat, ale nějakého doporučení pro slečny jsem si nevšiml (pokud zde něco podobného je, omlouvám se). Jinak mě os. je to víceméně jedno, mundúr jako mundúr. Používá ještě někdo MSN-2k a nebo už všichni přeběhli k novějším věcem?
Předem díky moc za odpovědi, sorry za rozepsání se.

Tvor z Vysočiny


23 zář 2013, 17:57
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
přítelkyně běhá v bandalíru od combat shieldu a nemá si na co stěžovat. Má v tom místa na přednosti a pohodlí při nošení.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


23 zář 2013, 20:14
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
u dívek hraje docela velkou roli velikost ehmm prsou, třeba znám slečnu, která nemůže mít plate carrier protže je má moc velké, tudíž když jsou někde namáčklé asi to není moc příjemné, u toho důvodu bych navrhoval chest rigg, ale nejsem holka, tudíž nemůžu objektivně soudit
Myslím že americká armáda vyvíjí/jela vesty specialně pro ženy

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


23 zář 2013, 20:15
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 zář 2013, 17:43
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
Jó prsa! Tak na ty jsem při vymýšlení variant nepomyslel a bandalír mě nějak nenapadl.
Chest rigg = vesta s popruhy přes hrudník?

Zkusíme popřemýšlet nad tím bandalírem a nebo jí někde nasoukám do nějaké vesty na zkoušku, asi by mi moc nepoděkovala trávit hodiny v něčem nepohodlném. Já si tedy poté vyberu asi něco funkčnějšího/většiho, abych mohl tahat vícero bordelu u sebe.


23 zář 2013, 20:38
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
ja bych tohle moc neřešil pokud ta vesta bude nastavitelná...dneska jsem běžně viděl behat holky v cirasce a že měli sakra kozy :D...hold si to uzpusobí aby ji to sedelo ne ;)

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


23 zář 2013, 21:34
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
My jsme to řešili tak, že jsme si nechali na míru udělat vestu ve vz.95 u AS-TEXu. V podstatě jsem si museli jen dojet přímo do dílny, kde se sebrali míry, udělal se nějaký hrubý obrys vesty s přesně padnoucími rozměry, který si vyzkoušela a bylo to. Také jsme řešily problém s prsama. Dřív používala klasickou výstroj MNS opasek s rameny, ale to bylo skutečně dost nepohodlný. Teď je velmi spokojená. Moje žena má navíc velmi štíhlý pas oproti obvodu přes prsa a boky, takže o to větší byl problém najít cokoliv padnoucího.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


24 zář 2013, 10:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 zář 2013, 17:43
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
Tak na mě dnes vybafla, že o tom přemýšlela a zdůraznila mi, že se chce hlavně plazit. Po dlouhé diskuzi a přemýšlení proč se chce hlavně plazit z ní vypadlo to, že by strašně ráda dělala odstřelovače, protože se vzduchovkou jí to vždy skvěle šlo.
Takže já jsem opět brouzdal celý den a snažil se něco vymyslet zbytečně. V týdnu si zajdeme na střelnici a mimo to jí zkusím do pracek dá nějaké airsoftky, aby si vybrala. Potom domluvit nějakou akci a uvidíme, co bude chtít tahat dále. Pfé.. s ženskejma to nejde a bez nich už vůbec ne. :D

Jinak chtěl jsem se zeptat ještě bokem pro kamaráda, zda dnešní USMC - Marsoc používají už jen vesty na které si nahází sumky (molle) a nebo i něco pevně ošitého.


24 zář 2013, 12:07
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
hele pokud chce dělat odstrelovace (nebudu mluvit proc do zacatku NE atd) tak más vyhráno...nemusíš resit vestu jen ji nechas udelat hejkala ktrej bude vepředu vystužen cordurou a bohatě jí stači bederní pás a par sumek...vestu nepotřebuje a nejenom to..pokud bude dělat snipera tak je pro ni vesta vlastně nahovno

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


24 zář 2013, 13:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
Na pevno šitý vesty jsou minulost...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 zář 2013, 13:16
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 zář 2013, 17:43
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Nosný systém pro dívku
Griffon píše:
Na pevno šitý vesty jsou minulost...


Díky, vyřídím!
edit: Vyřízeno - ptá se, zda by jsi nevěděl, do kdy se cca šité nosili a zda by jsi nevěděl o nějakém konkrétním šitém typu. Děkuje za info.

jirihoffman píše:
hele pokud chce dělat odstrelovace (nebudu mluvit proc do zacatku NE atd) tak más vyhráno...nemusíš resit vestu jen ji nechas udelat hejkala ktrej bude vepředu vystužen cordurou a bohatě jí stači bederní pás a par sumek...vestu nepotřebuje a nejenom to..pokud bude dělat snipera tak je pro ni vesta vlastně nahovno


O tom, že jí to nemusí bavit jsem s ní už debatoval. Prvně jí něco pujčíme do ruk ať si s tím pár her zahraje a snad jí to trochu otevře oči. Jinak kdyby se nakonec pro toho odstřelovače rozhodla tak bychom asi vybrali něco ve stylu ypsilony + lc 2, nějakou sumku na náboje, možná láhev (nebo camel na záda) a má vystaráno na pár sezón dopředu. Tahle kombinace by snad měla být nesmrtelná.
A hejkala si udělá sama, pak jí přestanou napadat blbosti, muhehe. :twisted:


24 zář 2013, 14:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz