Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24 čer 2024, 13:34




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Molle vesta s opaskem 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 07 led 2013, 16:56
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Molle vesta s opaskem
Zdravím, už jsem projel celej google i forum, ale nemůžu najít nosič plátů pokrytý molle s možností přidělat k tomu upasek..
něco jako toto
...v olivě, ale aby to bylo jako klasicky nosič platu i vepředu... (zapinaní na sucháč)


víceméně kombinace
tohoto a tohoto


16 bře 2013, 12:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
Ono jaksi z konstrukce nosiče plátů vyplývá, že kombinovat ho z opaskem by byl naprostej nesmysl. Proto to nemůžeš najít, nevyrábí se to, jelikož to je blbost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 bře 2013, 12:31
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 07 led 2013, 16:56
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
Ok, dik a kterej z těch 2 systému je podle tebe lepší? ..co bys upřednostnil?


16 bře 2013, 12:37
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
dá se koupit k pc ještě samotenej opasek (i s kevlarem) a kšírami jako doplňující (ochrana) s další vazbou. Jinak má rada zní, pokud mermomocí nechceš/nepotřebuješ balistiku tak kup obyč vestu či rig a budeš spokojenej:)


16 bře 2013, 13:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
To je strašně závislý na tom, co tobě vyhovuje a na co to plánuješ používat, nabídka MOLLE výstroje je obrovská a neexistuje jednoznačně nejlepší řešení. Já osobně bych se určitě vykašlal na možnost připnutí opasku, to považuju za absolutní zbytečnost (k čemu opasek, když si všechno navěsíš na MOLLE vazbu?) a vybíral takovou vestu, která ti bude vyhovovat, která se ti bude líbit a která případně sedne k armádě, kterou děláš/maskáčům, který taháš. Každopádně pokud nic nenapodobuješ, tak bych volil něco co nejlehčího (třeba já teď z reenactingovejch důvodů taham FLC: http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3, vyloženě mi to vyhovuje a považoval bych to za super výstroj i na čistej airsoft), nějak mi stále uniká, proč si všichni na airsoft kupujou tacticool plejtkeríry, když v nich pak stejně namísto plátů tahaj karimatku.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 bře 2013, 13:24
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
Griffon píše:
, nějak mi stále uniká, proč si všichni na airsoft kupujou tacticool plejtkeríry, když v nich pak stejně namísto plátů tahaj karimatku.

ámen. a kolik krát ani tu karimatku ne
jinak opasek pod balistikou není až tak úplně blbej, pokud na tom máš 1st line věci a jak jsem psal, dnes se prodávají i s kevlarem, takže to je další kus těla krytej balistikou...


16 bře 2013, 14:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
Tak jako opasek pod balistikou je něco jinýho žejo, kolega chtěl opasek připnutej k balistice a to je blbost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 bře 2013, 14:58
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Molle vesta s opaskem
Vesty s opaskem jsou častý, prostě se tím jenom ta vesta zvětší, tam není co řešit. Ale u balistiky tu je jeden zásadní problém. Jak bys to proboha oblíkal? Zkus se nad tím zamyslet, třeba jen trošičku. Jak si po obvodu vesty nacvakáš opasek a pak to budeš chtít oblíct přes hlavu jako se běžně PC oblíkaj. Musel bys mít opasek zapínanej někde na boku, protože zapínání vepředu by bylo uplně k ničemu. Fakt je to blbost. Kup si řemení s opaskem jako pořádnej bigoš a na to už pak hodíš cokoliv co tě kdy napadne. Sám teď tahám uplně primitivní řemení a jsem vysmátej, prej teda nevypadám cool a nemám styl, což je asi pravda, ale mlaskám si blahem.

PS: pokud bych měl exaktně odpovědět na tvoji otázku bez hodnocení její smysluplnosti, tak se dá opasek připnout pod KAŽDOU molle vestu. Stačí si koupit 2m popruhu a třeba 10 kusů průvlečný spony (každá galanterie) no a pak si ty očka prostě uděláš. Zvládne to každej kdo má doma nůžky a zapalovač.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 bře 2013, 18:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz