Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18 říj 2024, 07:13




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ] 
 Upgrade M4 od Armalite Clasic army... 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Zdravim, mám dotaz... mám M4 od Clasic army takže poměrně zdařilá zbraň řekl bych že i kvalitní zpracování. Původně je originální jen mecháč, vše v něm je směska různých dílu od NBU po guarder až po aimtop motor... Takže zmatek děs běs. Chtěl bych poradit od lidí kteří tuto značku mají takže přímo M4 od Clasic army a kterým upgrade zbraně funguje a sedí na sobě díly... Chtěl bych zbraň přetěsnit takže otázka zní jakou použít pro tuto zbraň značku vzduchotechniky. Jedna skupina lidí tvrdí že je ASpro good druhá že to je českej shit. Další že guru je goog pak zase e to je obchodníček kterej přepítlíkovává zboží a vydává se za samovýrobce... Takže chci novou vzduchárnu, pružinu bych nejraději 130 ale může být i 120 "radši" teď je otázka jak tu zbraň poskládat a z jakejch dílů. Hop up komoru od ASpro? (takovou tu modrou) gumičku silikonovou bílou od Guarderu dobrá do všech teplot i pro hraní v zimě. Jaký kola a píst(nechci celkové kovové zuby nejlíp umělý korpus s výměným ocelovým ozuběním) aby vydrželi nápor tlaku pružiny. Hlaveň mám 51 cm dlouhou tudíš z M16ky chci tam mít tlumič takže proto tak dlouhou. Asi tedy nejlíp vybírat válec plný ne s dírou že? Tak babo raď děkuji za komentáře a pomoc... A prosím aby mi na tuto otázku odpovídali jen zkušení lidé a lidé kteří mají stejnou zbraň stejného výrobce děkuji!!! S pozdravem.


29 črc 2012, 18:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
mám M4 od CA a tiež tam mám 509mm hlaveň(plný valec)..tá modrá airsoftpro komora je dobrá..ale čital som že v poslednej dobe sa nájdu špatné kusy..asi nejaká nevydarená séria..gumičku mám červenú od elementu a je super..tá priesvitná od GDmoc nevydrzí...mám tam m130 brko takže na tvojom mieste by som tam dal aj mb lock..motor mám čierny základový od AK/PJ (inak ak máš aimtopa vklude ho tam nechaj)aj kolesá..povodne boli v mojej m16 a ťahali aj na m150 bezproblému..vzduchotechnika ASpro...spokojnosť..chvílu tam bola aj vzducharina NBU od PJ/AK..hlaven prometheus 6,03 509mm..silikónová kabeláž..na poslednej akcí dala na chrone 460fps čo neni zlé..piest mám SHS ale chvália aimtop piest

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


29 črc 2012, 19:53
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
No, to by ses šmudlo taky nemusel dočkat odpovědi kdyby ti měli "radit jen zkušení lidé kteří mají CA"...
EDIT: kurňa a hled se jeden ozval :D, a ještě k tomu přede mnou...

Stručně, kup SDG nebo M-Block, od toho se odvíjí nenutnost pořizovat hliníkový mech.
Poté klidně M130, resp. samozřejmě GD SP130.
Poté bych se rozmyslel, jestli chceš novodobou geniální tupost které se říká hlava válce s dopadovým O kroužkem, já bych volil jinou, osvědčenou variantu v podobě dopadové plochy tak jak to bývávalo dříve.
Kroužek dělá:
a) hrozný kravál
b) namáhá hlavu pístu víc než by musel
Říkám to toho důvodu, že můžeš buďto vzít komplet vzduchotechniku od ASPro, která má právě dopadový O kroužek, nebo...

Udělat skládačku, kterou mám ale vyzkoušenou a osvědčenou.
Tzn. od ASPro vzít hlavu pístu, trysku.
Od Guarderu válec, hlavu válce, ramínko (nebo použít stávající).
Píst osvědčený AimTop, trn ASPro (nebo použít stávající).
Kola dle ceny, SHS nebo Systemu.
Motor pokud ti nevyhovuje ten co máš (malá kadence nebo vysoký odběr) Systemu nebo nevím, od té doby co jsem koupil půlce jednotky Systemu bych jako upgrade motor nic jiného nedoporučil.
EDIT: motor máš AimTop, tak to ho nech dokud neodpálíš komutátor, chvíli to potrvá. Jestli používáš Ni-CD, Ni-MH nebo LiPol baterii do 7,2V tak chvíli vydrží. Jestli Li-Po 11,1 tak je za chvíli v trapu.
Pomůže měnit/zarovnávat uhlíky aby se komutátor alespoň opaloval rovnoměrně.

Hop upčitě ne ASPro, bohužel, generuje víc problémů než užitku.
Takže SHS.
Gumu tuhle, nevím proč vůbec uvažovat o jiné.

Teď mě ukamenuj za to, že máš zase mix, ovšem odzkoušený mix který bez většího ladění dává velmi dobré výsledky.
Předpokládá se, že CA tělo nebude křivé, takže nebudeš muset řešit souosost jako lidi s PJ, DBoiy a podobnými.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


Naposledy upravil Mansuet dne 29 črc 2012, 23:32, celkově upraveno 1



29 črc 2012, 20:01
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Měl jsem M15A4 Tactical Carbine od CA a pak ještě M4ku od G&G. Na Guarder SP130 bych volil toto:

1) Jednoznačně M-Block, nebo hliníkový mechabox V2 - ideálně Xhightech
2) Hop-up komora - nebraz modrou ASpro, kvalita šla dolů. Takže buď SHS, nebo Xhigjtech (v případě, že necháš mechabox a dáš Mblock) a nebo ProWin (v případě, že pořídíš hlinikový mechabox). Hop up guma Guarder černá, PDI Whold, nebo Madbull
3) Vzduchotechnika - když už set, tak bych bral ten od ASpro (Guru jsem měl Cyklon a žádná sláva to není). Jinak píst: Aimtop, nebo SHS s celokov. ozubením, hlava pístu ASpro, válec Guarder, hlava válce Guarder nebo základ, tryska ASpro
4) Motor můžeš v klidu nechat Aimtop, další dobrá volba je třeba HFC Tornado F1
5) Hlaveň bych dal KM Head, nebo Prometheus, či SRC (seřazeno sestupně)
6) Kola Prometheus, Systema, CA, Aimtop nebo SHS (seřazeno sestupně)
7) Samozřejmě kvalitní kabeláž s MOS-fetem

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


29 črc 2012, 20:23
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Takže kadenci mám hodně velkou dokonce mi to nestíhá podávat kule (samozřejmě to může být shit komora... nebo vadnej zásobník je už dost starej ale i s novým je to to samé takže spíš komora...) baterii mám lifepolku 9,9
http://www.rsov.com/product.php?langId= ... 4&cateId=0


29 črc 2012, 20:57
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Máš spožďovací vačku pístového kola? Nebo bych pořídil superzátěžová kola.

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


29 črc 2012, 21:11
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
tyjo tak to "asi" nemám... nejsem si jistý popravdě si chci dělat sám upgrade abych se to naučil a zjistil jsem jak to všešchno funguje a uměl si to opravovat sám :))


29 črc 2012, 21:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
no to bych ti doporucoval nejdriv koukat kamosovi co to umi pres rameno, takhle bez zkusenosti se do tak velikeho upgradu nepoustej, nikdy to nedopadlo dobre.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


29 črc 2012, 21:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
myslím že podla návodu a rád ľudí z fóra by to mohol zvládnuť..a niekde predsa začat musí..ale vždy je lepšie ako pisal Jeff mat niekoho ktomu a sledovat jeho prácu a vypytovať sa..potom k motoru ako písal Mansuet mám v m16systemu magnum a tiež by som už asi iný ako systema nebral..inak vraj vzduchárna od ASG ultimate je vcelku chválená a vizerá byť tiež dobre spracovaná..ale osobnú skusenosť snou zatial nemám..ale dobudúcna určite vyskúšam

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


29 črc 2012, 21:28
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Zkratka GD pro pružinu je jako značka Guarder?


29 črc 2012, 21:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
HanzSladky píše:
Zkratka GD pro pružinu je jako značka Guarder?


ano GD myslená guarder :-)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


29 črc 2012, 21:44
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Pro Mansueta....

Dal jsi tam odkaz na píst jako že má být Madbull ale je to aim top máš to správně? nebo jsi se omilem překliknul... ? :)


29 črc 2012, 21:49
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
No každopádně jsem si to spočítal ten a ten upgrade by mě vyšel na 5500 Kč a to tam ještě nemám podložky pod kola :D no pokud by ten upgrade šel a střílelo by to podle mých snů... myslím tím návrh od Mansueta... tak by ty prachy za to stály a jsem ochotnej je za to dát ale... zase jestli to bude střílet opět jen průměrně tak už se na soft vykašlu!!! :D:D:D:D: ne sranda ale pořád jen strkám peníze a jsem zklamanej no...


29 črc 2012, 21:58
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
ASG Ultimate co si pamatuju, tak dělá perfektní písty (polycarb. se 4 kovovými zuby) a pak ještě docela slušný válce.

Jinak upgrade není levná záležitost, ale myslím že s dílů, co jsme zde psali, to bude střílet pěkně a dlouho. Na GD SP130 se při dobrém vyladění můžeš v klidu dostat na 150m/s a když si vše perfektně sedne tak i víc. To už bude lítat pěkně.

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


29 črc 2012, 22:08
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Oprava 6 500 Kč... ale zase jsem tam dal vždy ty dražší varianty... takže by t o mělo být kvalitnější a déle vydržet... jinak Mblock jsem si vydedudokoval jako mechabox block takže vzpěra mechaboxu :D mám tam tu stříbrnou od Guru... akorát mi nejde povolit ta druhá pacička... tak snad to nebude vadit...


29 črc 2012, 22:08
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Jo a ještě jsem slyšel názor mýho kamaráda... písty s plným ozubením... prej se může stát že se sekne kulička v hopu a zadusí to asi píst jeslti si to sobře pamatuju a ten oholí kola... prej je lepší koupit ten co má jen prá zubů ocelových a umělý korpus... že když se tohle stane tak prý to zničí jen ten korpus a ten zalevno koupím a dám na něj kaorát ten kousek ocelových zubů a výde mě to levněji než když mi to oholí kola za 1500... Tak co vy na to....?


29 črc 2012, 22:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
podložky máš možno aj doma..kupil som si GD podložky a nakonec som zistil že vhodných podložiek má foter plný šuplík 8-DDD ale inak to máš investíciu tak od 60kČ do 100 kč (cca)
edit: no na sp130 ti plné ozubenie neni treba..ale ten aimtop piest má vynechaný druhý záberový zub ako ochranu pri záduse..ak budes pouzivat kvalitne strelivo a pravidelne čistit a kontrolovat hlaven hop up..a celkovo zbran..nič také ti nehrozí..(nemalo by..)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


29 črc 2012, 22:12
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Jo myslel jsem AimTop píst. Opraveno.

Proti zádusu je píst chráněný chybějícím druhým zubem v pořadí záběru.
Extrémnější zádusy se moc často nestávají, a kdyý tak jim rozhodně něco předchází takže pokud člověk není idiot, zbraň neselže.
Samozřejmě píst s plastovým hřebenem snese méně než ocelový hřeben (byť je z prášku) a můžeš tak zkusit směrovat zničení v případě poruchy na něj. V první řadě bych se ale soustředil na odolnost a pak teprve na to "co kdyby".
Když necháš ve zbrani vhodnou pojistku, i kdyby kola píst nabraly na třetím/čtvrtém zubu, píst zajede kam může a pojistka rupne.
Většinou je to dřív, než něco praskne.

Spoustě lidí zádus rve kola nebo písty právě proto, že pojistku nemají.

Jo a btw: prasklá kola jsem už viděl při zádusu i s plastovým pístem... třeba na Guru pístu bylo vidět akorát obtisky od zubů kol jak se pěkně opřely a to je vše... středové mělo ruplou osičku a motorové vysypané ložisko (píst po výměně kol jede do dnes)... takže stoprocentní jistotu si tím taky nezařídíš.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


29 črc 2012, 23:31
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Jakou pojistku? Kde jí seženu jak se to jmenuje? A kde si jí můžu pořídit?


30 črc 2012, 08:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
standartne z vyrobi se davaji sklenene pojistky na 220V, ale nekdy praskaji jen tak bezduvodne, proto doporucuji autopojistky na 24V a idealne mini autopojistky:
http://www.jefftron.cz/Prislusenstvi/Pojistky/

na M130 pruziny bych volil 25-30A, zalezi na konkretnim odberu a vykonu akumulatoru, idealne promerit wattmetrem

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


30 črc 2012, 10:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
pokial máš sdg od guru a nejde ti povolit jedna paciška je ti takmer na nič..jedine že by ti to tam sadlo fakt na fest..ja zakaždým keď oddelujem časti tela od seba..čiže aj keď len vyberám hlaveň tak po zložení znova povolím a dotiahnem mb lock..pretože nie vždy to musí byť uplne presne a navyše by sa ti mohol vyosovať mechabox ak je tá pacička v zlej polohe...no a poistka myslená elektrická poistka..majú ju aj v domácich potrebách a aj na airsoftových shopoch..napr na eagleguns.cz v sekcí nabíječe elektro posledná stránka..
edit : alebo ako jeff postoval jefftron..uplne my to vypadlo.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


30 črc 2012, 10:32
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Jo tyhle :D tak ty vyhazuju hned... a napojuju to rovnou na sebe ty kabely... ale radši je tam teda budu nechávat no :D a sdg jako myšleno vzpěra pružiny jo? nebo proč jsi tam zmínil guru já od guru nic mít nebudu a ani nechci... jo vlastně jo mám od guru tu stříbrnou vpěru pružiny ale jedna pacička na ten imbus mi nejde povolit mi prokluzuje... tak jsem chtěl koupit od aspro ale jako 4 kila za to dávat... nevim nevim no... :D no tu co mám já už tam ani nemají objednával jsem jí asi před půl rokem no ted tam mají tuhle... http://www.guruarms.cz/shop/vyprodej/cn ... umic-razu/ jenže já teda nevím jestli mám kalitní nebo ne ale tam se to nijak neliší jako lepší a horší ne? prostě funkci to má plnit takovou že to zapře mecháč a hotovo... Nebo?...


30 črc 2012, 14:05
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Ano, funkci to má takovou že to zapře přední stranu mecháče o tělo a hotovo... Jestli máš na jedný straně strženej závit tak to plní podle mě tak 70-80% funkci. Jinak delá tuhle vzpěru ještě "Morris (armymarket.cz)" pod názvem "Gblock". Nemám vyzkoušeno, ale, asi na tom jak už tady na fóru padlo, neni co zkazi.


30 črc 2012, 15:45
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Jo a ještě jak jste tam zmiňovali ty pojistky do auta... jak je tam mám jako dát? :D


30 črc 2012, 20:48
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Normálně oblepíš izolačkou a zakápneš vteřiňákem :D.

Jsou na to Fastony.


Daven se ti s odpovědí víc sral no... proto jsem postoval odkaz, kde má fastony rovnou "zaizolované", má o práci míň a víc to vydrží.
Navíc předpokládám že ví jak to zapojit, protože říkal že starou pojistku vyndal, tak na stejné místo "navařit" konektor asi zvládne.
Navíc jsou i krimplovací, takže to zvládne bez pájky.
Jo a jen tak pro sichr, ta první věta měla být fór.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


Naposledy upravil Mansuet dne 30 črc 2012, 23:12, celkově upraveno 4



30 črc 2012, 20:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
na autopojistky zapajis na cerveny plusovy kabel u konektoru k baterii faston konektor 6.3mm, u mini autopojistek to je pak faston konektor 2.8mm:
http://www.jefftron.cz/Prislusenstvi/Ko ... m-2ks.html

zaizolujes to cervenou smrsovaci buzirkou a pak to vypada na kabelazi nejak takto:
http://www.airsoftchrudim.cz/recenze/sp ... bi_03b.jpg

EDIT: aaa druhej, ale treba to ode me pochopi lip

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


30 črc 2012, 20:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
aha tak někde doma ještě musím vyštrachat pájku :D a připákovat to tam... aspon se naučím základy pájení :)) díky ;-) takže teď si ještě pročtu jak velkou tam dát abych to nijak nezničil a fungovalo mi to :D


30 črc 2012, 21:04
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
takže 25A nebo 30A? to je jedno? nebo radši větší a tim lepší? :))


30 črc 2012, 21:06
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
Ne.

Pokud to neumíš, nebo nemáš jak změřit, kup pojistky od 15ti to 40ti (15, 20, 25, 30, 40) ampér a začni tou nejslabší.
Dávka, rupne, dej silnější, dávka, rupne dej silnější a takhle dokud nerupne.
Pak zbytek pojistek dej do kapsy až půjdeš na akci, kdyby ti náhodou rupla i ta další a mohl si postup opakovat.

Jestli to umíš, nebo máš jak změřit/nechat změřit, budeš vědět jakou použít.

EDIT: jo a hodí se i kus plechu kterým při nejhorším ty fastony spojíš kdyby rupla i 40ti ampérová :D.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


30 črc 2012, 21:14
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 čer 2012, 09:40
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Upgrade M4 od Armalite Clasic army...
ok :)) dobře díky objednám, napájím a zkusím :))


30 črc 2012, 21:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz